Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már hogy egy haver, ismerős pasi hajtott rátok és inkább lerendeztétek gyorsan szexben csak hogy hagyjon már békén, akadjon le rólatok? Hol és hogyan?

Figyelt kérdés
Korotok?

2021. jún. 26. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2021. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Mióta tud a szex úgy funkcionálni, hogy a srác leakadjon rólunk? Mondjuk nyilván ha rossz, vagy ha közben meglátja a srác, hogy pl. pöcsöm van, akkor működhet, de amúgy nyilván még jobban akaszkodni fog utána. Nem?
2021. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

“lerendeztétek gyorsan szexben“

Ennyire hülye nem lehetsz, hogy ez szerinted így működik. 😀

Ezeket elküldöm az édes anyjukba és ennyi. L.

2021. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ismertem haverlányt aki inkább engedett kicsit mint hogy elküldje a p-be.
2021. jún. 26. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Volt ilyen igen. Barátomnak az öccse hajtott rám. Rettentő kellemetlen volt. Eltűntek bugyijaim ha ott voltam és levettem. Rendszeresen rám nyitott zuhanyzás közben, stb. Barátomnak nem akartam mondani mert nem akartam h én rontsam meg a viszonyukat.

Barátomnak kedveskedni akartam valamivel egyiknap és átmentem. Tudtam h nem lesz náluk senki, de ott volt az öccse. Mondtam neki, hogy menjen már el egy pár órára adok neki pénzt mozira vagy valami, csak most lenne valami fontos és nem akart. Teljesen kiakasztott, mert elterveztem már meg megígértem barátomnak is h lesz valami. A végén mondtam neki h leszopom, ha elhúz most és békén hagy a jövőben. Elmenni elment akkor, de nem lett jobb a helyzet.

2021. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak simán elutasítom, nem fekszem le senkivel akihez nem vonzódom vagy nem akarok.
2021. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd #7 es, kamu ez mind. “Rendszeresen rámnyitott” mert nincs zár az ajtón? Oké nincs…egyszer rámnyit, csapok akkora balhét, hogy soha többet… Kamu, életszerűtlen sztorikra recskáznak. Tudod, itt a vakáció, megszaporodnak az oldalon a hülyegyerekek.
2021. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Igen nincs zár az ajtón náluk okoska. Meg nem úgy nyitott be rám h telibe bejött csak benézett bocsánatot kért és kiment. Csapjál ezért akkor balhét az elsőnél. Inkább én jönnék ki szarul belőle ha megvádolom a sajtó családja előtt.
2021. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
#7 Még jó, hogy a kommentelő nem a hozzád hasonló balfékekre hajt.
2021. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Sírok:D nem tudom honnan szeditek az ilyen kérdésket. Ki csinál ilyet?😂
2021. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!