Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Van olyan hogy lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van olyan hogy lefeküdnétek egy sráccal,de párkapcsolatra nem kéne?

Figyelt kérdés
Milyen esetben fordulna veletek az elő hogy szexelnétek egy pasival,de viszont párkapcsolatra nem kellene nektek?
2021. jún. 26. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Volt olyan, kapcsolat nem.erdekelt, de van puncim
2021. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ha éppen eleve nem akarok párkapcsolatot vagy ha úgy érzem túl jó a pasi és tutira nem állapodna meg nálam, de azért ráülnék.
2021. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
#2: rakd rendbe magad, mert ilyen fos önértékeléssel nem marad meg melletted senki.
2021. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3, Nincsen semmi baj az önértékelésemmel csak reálisan látom magam.

Amikor meg a szomszéd kislánynak is a 10/10 modell pasi kell, akkor meg az a baj és azért sírtok.

2021. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt.
2021. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elofordul!

Akkor ha nem mozgat meg bennem semmit a ferfi, ha nincs benne plusz, nem tudnam elkepzelni, hogy szerelmes legyek belé :)

Ha nincsenek értékei, jó tulajdonságai, de a szex az jo vele

L

2021. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van ilyen, a nők is szexuális lények. Nekem párkapcsolatban fontos, hogy közösek legyenek az érdeklődési körök, tiszteljem intellektuálisan stb. de valaki lehet helyes és jóember akkor is, ha ezek nincsenek meg, olyankor meg simán lehet szex kapcsolat nélkül is.
2021. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha személyiségben, életvitelben nem passzolunk, akkor nem kell kapcsolatra. Ettől függetlenül tud vonzani és lehet kedves figyelmes intelligens pasi, ezek alapkövetelmények, de pl ha állandóan bulizós, haverozós, pörgős típus vagy ha pl dohányzik, ha rosszabb anyagi helyzetben van mint én stb, akkor az kapcsolatnál problematikus. Én nyugis nő vagyok, káros szenvedélyektől mentes, jó munkám van stb szóval valaki hasonló kalliberű embert szeretnék páromnak. Viszont csak szexnél ezek nem fontosak (de ugye ott is feltétel, hogy őszinte, figyelmes, okos, jól kinéző, határozott pasi legyen)
2021. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze ilyen a szexkapcsolatomban lévő srác is
2021. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szexkapcsolat volt, rendes kapcsolat.

Nagyon jó volt a szex vele, de különbözött a világképünk. (hitt a farksemberekben, és az időutazásban, stb...)

Szakítottunk, mert nekem a szexkapcsolat nem jön be.

2021. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!