Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mi a legundorítóbb ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a legundorítóbb ezek közül?

Figyelt kérdés

Melyik az, ami még belefér? Ha egy nőnek mindhárom egyszerre van, akkor esélytelen, hogy bárki megdugná?


Arra szavazzatok, ami a legrosszabb :D


2021. jún. 25. 09:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Egyik sem undorító,ezektől még lehet nagyon vonzó valaki.

Ha egy nőnek mindhárom van,és az arca és a bőre is szép és tetszik,akkor nagyon szívesen megdugnám:D(és ezzel biztosan nem vagyok egyedül)

2021. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem kizáró ok. Az összhatás a lényeg.
2021. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Mostanában rengeteg helyen olvasom, hogy mennyit számít a fenék, és már nagyon rosszul érzem magam, főleg úgy, hogy most már a kis melleket jobban szeretik, mint a nagyokat.


Nekem nagy melleim vannak(nem az az extra nagy, de van mit fogni), viszont nem valami formás a fenekem, inkább csak egy kis átlagos semmilyen, és ez már nagyon bántó, hogy mindig mindenhol ezt látom.

2021. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, engem egyenként és egyszerre se riasztanak el ezek a dolgok. Simán megkívánnálak, pedig nem vagyok egy rosszul kinéző hapsi

Sőt, ha még a csiklód is jó nagy, akkor máris legyél szíves privátban rám írni

2021. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

De ha már muszáj választani: lapos fenék. Az h kicsi vagy nagy, nekem nem számít, mint ahogy az sem h szőrös e ott lent vagy csupasz


(10:32-es voltam)

2021. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%
Saláta punci nem tetszik és a lapos, kicsi segg sem. Egy nő legyen nőies, kerek nagyobb fenékkel, keskenyebb derék, szélesebb csípő aránnyal.
2021. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Noren1989 ***** válasza:
0%
#6, 12éves fiútest :D
2021. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem kizáró ok, mert az összkép lehet attól nagyon szexi. Bár a nagyobb ciciket szeretem, de egészen pici ciciből is láttam annyira imádnivalóan szépet, hogy teljesen elfogadnám úgy is. A salátapunci kifejezetten izgat, mert sokkal látványosabb, nekem pont a babapunci túl ingerszegény. Végül a lapos fenékre szavaztam, mert valahogy az a legkiábrándítóbb, ha belegondolok. Pl ha egy feszes, szexi ruha van egy csajon, az mindig hülyén néz ki, ha a popónál alig domborodik. Vagy kutyapózban is pl a kicsi lapos fenék nem szép, sőt. Inkább legyen nagy, még ha nem is olyan formás, az jobban felizgat. 25f
2021. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
Azért az undorító erős túlzás...esetleg a legkevésbé vonzó :D
2021. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom,hogy undorító.Ez a kérdes így túlzás szerintem!


Hanem inkább azt mondanám, a legkevésbé vonzó ezek közül számomra a lapos fenék.

2021. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!