Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Urak! Zavar titeket a teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak! Zavar titeket a teljesen szőrös, borotválatlan punci? Esetleg azt nem annyira szívesen nyaljátok ki?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 22:04
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
60%
Mutatsd.
2021. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
82%
Tévedsz, nagyon is szívesen.
2021. jún. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
59%
Bárki bármit mond, hogy milyen jó a szőrös, elhiszem hogy van sok olyan ember, akinek tetszik vagy teljesen mindegy, de nekem személy szerint nekem nem tetszik. Abszolút nem vonz egy szőrös punci látványa és főleg nem annak nyalása. Ha túlzott mértékű, akkor inkább undor fogad mintsem vonzalom. Minimálisat eltűrök, nyilván nem lehet mindig tökéletes, de vannak határok. Megkérdezhetsz több ezer embert és leszűrhetsz belőle statisztikát, de mind hiába, ha pont a párodnak épp más tetszik, még ha valami 'kisebb' csoportot is képvisel. Nincs itt egy általános kép. Kiindulhatsz abból is, hogy talán a szőrtelent, ha nem is tetszik, talán jobban megtűrik, mint fordítva, de ez sem fed le mindenkit. Legjobb ha a pároddal egyeztetsz valamiképp, feltéve ha van rá mód.
2021. jún. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
64%
Jöhet bármilyen, csak ápolt legyen.
2021. jún. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
13%

a 80-as évek óta nem voltam ilyennel szerencsére. Azóta minden nőnek csupaszt volt, vagy max felül egy kis csík vagy ilyesmi, és ez így helyes.

Higiéniai okokból is sokkal jobb a csupasz, nyalni is, és a nők elmondása szerint nekik is jobb így szex közben, ahogy nekünk pasiknak is jobb érzés amikor csupasz a farok meg a zacsi.

Nekem személy szerint a szőrszálak köpködése is kissé illúzióromboló, de esztétikailag sem az igazi a szőrpamacs ott...

De biztos vannak, akiknek bejön mint látjuk, aki meg sose vagy csak ritkán jut puncihoz, annak meg mindegy :D

2021. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
52%

A szőr a punci éke! A punci a nő éke!

(Nézd meg hogy a szemem kék-e?) :)

2021. jún. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ápolatlan puncitól undorodom!
2021. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
37%

Milyen érdekes... Azért sokat elmond az emberek személyiségéről, hogy ki hogyan szereti.

A szőröset kedvelő pasik érdekes módon minden bizonnyal sokkal kevésbé elfogadóak, legalábbis valószínű, hogy ők pontozták le azt aki csupaszon szereti, aki viszont egyáltalán nem bántotta azokat, akiknek eltér az ízlése az övétől.

De vajon a szőrt támogatóknak mi baja azzal, aki a csupaszt szereti? Miért kell lepontozni csak mert más az ízlése?

Mellesleg, akkor már csakazértis, szerintem is a csupasz a legjobb :D

2021. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
72%
Kifejezetten tetszik, szívesen kinyalnám.
2021. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
83%

"A szőröset kedvelő pasik érdekes módon minden bizonnyal sokkal kevésbé elfogadóak, legalábbis valószínű, hogy ők pontozták le azt aki csupaszon szereti, aki viszont egyáltalán nem bántotta azokat, akiknek eltér az ízlése az övétől."

én beírtam, hogy a szőrös tetszik. az "igénytelen" és az "undorító" mellett megkaptam, hogy "neked mindegy, csak luk legyen", és hogy "soha nem láttál még puncit". akkor ki bánt kit?

a lepontozók közt egyébként valószínűleg elég sok nő is van, akiknek a töke (pinája) ki van már a mai csupaszsági elvárásokkal.

2021. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!