Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra milyen az aranyos farok, pénisz, milyenre mondanátok ilyet?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a szép farok, ami egyenes, szép rajta a bőr, tehát nincs megsötétedve, megbarnúlva. A makk is legyen szép és kívánatos. Szép színű, és arányos

Ja, és legyen egy normális vastagság, amit jó megfogni, jó vele játszani, ne olyan legyen mint a grafit ceruza.

2021. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

#11

Az enyémről beszélsz! :D

Bár érdekes, hogy az egyenest preferálod, én hallottam már, hogy az ívelt jobb....

2021. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos? Hát, nem tudom, ez egy pénisz esetén nem hangzik egyáltalán pozitív jelzőként szerintem... Ha dicsérni akarom a srácot, akkor olyanokat mondok rá, hogy milyen kemény, vastag, férfias stb. Ezt, hogy aranyos, maximum akkor mondanám neki, ha jól néz ki, csak még állva is eléggé kicsi.
2021. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12.


Igen, a kicsit ívelt az jobb egy picit, az aktusnál.

Ha szopni kell, akkor kényelmesebb az egyenes, nem fárad el az ember feje hamar.

Sőt. Az íveltnél a fogazás esélye is nagyobb.

2021. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A cuki metélt kuki.
2021. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
94%

15.

Cukinak cuki, csak a fitymással sokkal jobbat lehet játszani.

Én nagyon jókat játszok azzal, hogy azt a kis bőröcskét lehet mozgatni. 🤣

2021. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!