Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők számára kiábrándító, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára kiábrándító, ha egy férfi nyáron izzadékony?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 18:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én pedig így látom. Semmilyen apró hibát nem tűrnek el a férfiakon.
2021. jún. 23. 18:50
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha 6 liter helyett csak 5öt izzadsz, akkor de, érnek. Ha egyáltalán nem izzadnál ilyen melegben, 2 nap alatt elpatkolnál:D


A nők a tökéletest keresik. Aha. Akkor itt nem az izzadással hanem az önértékeléssel lesz gond.

Egyébként ha valaki szerelmes, tökéletesnek látja a másikat. Úgyhogy még így sem lehetetlen.

2021. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, párom is izzadékony, ha csak kilépünk az utcára már meglátszik, szex közben meg kb szakad róla a víz, de baromira nem érdekel. Átlagos alkatú 185centi/87kg, nem tehet róla, ilyen típus. De ad magára, nem igénytelen, sosem büdös, és ez a fontos. Ilyeneken nem akadok fenn, én sem vagyok hibátlan.
2021. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Én is izzadékony vagyok, ha azt látom, hogy amúgy ápolt, nem bűzölög, stb, inkább együtt éreznék vele...


A párommal az ismertségünk elején pl futó percekre láttuk egymást. Az első közös, nagyobb leülést próbáltam kerülni, de nem sikerült - hőség volt, nagyjából vonszoltam magam, csatakos voltam, kimerült és már elég rendesen megsütött a nap, nem éreztem magam túl jól... Ehhez képest ugyanúgy közeledett, 3 hónap múlva randiztunk és összejöttünk, pedig a legrosszabb formámban látott főleg elsőre 😅

2021. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem izzadsz,akkor halott vagy.

A tested hőszabályozást végez.

Hűti a szervezetet,mert különben feldobod a talpad a 40 fokban.

Az hogy egyes eszlenyeknek ez valami misztikum,az más kérdés.

Csak gratulálni tudok,ha valaki az izzadást ,mint normális funkciót,kiválasztást megpróbálja mindenféle xarral gátolni,

Túlzott izzadással pedig fel kell keresni egy szakembert.

2021. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj ha ettől még hozzámbújik.
2021. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!