Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Halálosan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan szerelmes vagyok egy tanáromba, le akarok vele feküdni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most lesz az utolsó évem, és már évek óta szerelmes vagyok a töri tanáromba. Eszméletlen jól néz ki, és folyamatosan utalgat rá, hogy bejövök neki. Folyton oda jött a szünetekben beszélgetni, mindig feltűnően megnéz, tesi előtt csomószor arra mászkál, amikor mindenkin tapadós nadrág van, és akkor is bámul. Meg egyszer az asztalomat két ujjal simogatta körkörös mozdulatokkal, ami szerintem egy elég nagy utalás volt. 27-8 éves azt hiszem, és nincs nője. Szerintetek lebuknánk, ha az iskolás év alatt történne valami? Kérlek segítsetek, nagyon tanácstalan vagyok!
2021. jún. 23. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nyugodtan, az ilyeneket a ballagás után szokták csinálni egyébként amikor már hivatalosan szinte nem is vagytok tanár-diák kapcsolatban. Milyenek a jegyeid? Lehet javítási lehetőségre lenne szükséged ;)
2021. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább érettségizz le (középiskolás vagy gondolom), és utána javaslom.
2021. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó vagyok töriből amúgy, viszont lesznek ilyen érettségi felkészítők vele:D
2021. jún. 23. 08:39
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Fiatal 27-28 éves tanerő... tépj sorszámot néhány iskolatársad mellé, mert 100% hogy nem csak te vagy belé szerelmes. Amelyik tanár szereti a "diákcsemegét" az kivárja az érettségit és a bankett után választja magának azokból a csajokból akiknek bejön a lehető legkockázatmentesebbet.
2021. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy az asztallapon végighúzza a kezét, a te fejedben jel.

És egyet értek a többiekkel.

2021. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem amikor pont jön, jól dobd ki a melledet, öltözz szexin. Folyosón kacsincs rá stb.
2021. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán. Nekem a torna tanár tetszett évekig. Aztán pár évvel később találkoztunk egy buliba, és ő nyomult rám 🤣
2021. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mikbe van az előző válaszadók többsége :D De ha valóban közeledik feléd, az lehet, hogy imponál neked, de minimum nagyon etikátlan. (Valószínűleg a munkáltatók sem lelkesednének érte.) Nekem is voltak tanár crushjaim középiskolában, biztos elájultam volna magamtól, ha közelednek, de szerintem ezen sokan átesünk. Szerintem azért picit aggasztó, ha iskolás lányokra bukik, főleg, hogy eléggé kiegyenlítetlenek az erőviszonyok (alá-fölé rendeltség), de te tudod...addig minimum várj, míg már nem vagy a diákja, de jó lenne, ha lenne egyéb tapasztalatod is, mielőtt összejössz egy idősebb férfival. (Nem zrikálásból, de eléggé más élethelyzetekben vagytok tényleg.) Tényleg nem ítélkezés, kioktatás vagy bármi ilyesmi akar lenni :)
2021. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!