Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgalmas szexi vérpezsdítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgalmas szexi vérpezsdítő válaszok, történetek, amiket kérdésekre leírtak - ismertek ilyeneket? Mi az ami beindította a fantáziátokat? Be tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés

Pl.

Lányok, volt már olyan, hogy valahol, például szórakozóhelyen idegen fiút orálisan kielégítettetek?


Velem megtörtént,pedig csak elmentem egy buli előtt,,kint volt a csaj, meglátott,cigit kért.

Mondtam neki hogy nem dohányzok,de mást esetleg szívhatna..

Rám nézett,, oké,3000-ert megteszem!

Belementem,s egy bokor mögött megtörtént.38F



2021. jún. 22. 16:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%

#10 te miről beszélsz ember a nagy erkölcsi magaslóról??? Aki pénzért idegeneket lesz.p az k.rva, nehéz lenne széplelkű apácának nevezni 😂

Itt nem a többi kérdésről volt szó, hanem konkrétan erről a kérésedről amiben izgalmas történeteket vártál. Persze-persze csakis azért hogy irodalmilag kielemezd 😂

2021. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
10-es az a szánalmas, hogy miután nem kaptál szaftos válaszokat (igenis farokverés volt a célod csak nem jött össze és most dühös vagy) már az itt válaszolókat könyveled el hülyének. Pedig pont hogy te vagy az. Ki beszélt itt arról hogy minden nő Qrva? Mi azt mondtuk hogy akinek e pénzt adtál és ezért leszopott az egy ordas nagy qrva. Már az is hogy egy vadidegen f@szát szopkodja, aztán rátesz hogy ezt zsebpénzért teszi, cigibűzös lehellettel, lehet hogy előtted még lecummantott 3 pasit. Én a helyedben elmennék egy nemibeteggondozóba kivizsgáltatni magam. Óvszer nélkül egy idegen l0tyóval? Vicces. :D
2021. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Válaszolók között akartál lányokat, nőket szemezgetni, hogy majd az általuk írt történetet továbbvíve lehet beszélgetni? :)
2021. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Isten látja lelkemet érdekes izgalmas történeteket akartam nem gondoltam hogy mindenki rámozdul a csajszira amit csak példaként írtam hogy olvastam.

Mennyi kéjenc fa*rokverő lehet itt bakker és mind a másikat akarja ezzel vádolni.

A k*urva szó egy bántóan sértő durva szó. Aki ezt használja azokra a nőkre az már ezzel megsérti az összeset. A Pretty Woman jut eszembe meg amikor a R. Gere üzlettársa megtudta hogy hogyan jöttek össze J. Roberts-szel, és szimplán lek*urvázza a csajt.

2021. jún. 22. 23:12
 15/22 anonim ***** válasza:
Itt ha egy csaj ír ki kérdést, ha olyan, itt ő is f.verő gyerek a válaszolók szerint. :D
2021. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Végülis mindegy. A lényeg hogy akkor ez nem veled történt, hanem csak "olvastad".


"nem gondoltam hogy mindenki rámozdul a csajszira amit csak példaként írtam hogy olvastam."


Itt a válasz gyerekek, erre nem is kell több energiát pazarolni. Nem könyveltünk el minden nőt k*rvának. Csak azt az egyet, pedig hidd el irgalmatlan sokan vannak. :D

És nem hiszem hogy emiatt rajtad kívül bárkinek is az egész női társaalom jutna eszébe. :)

2021. jún. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%

Aszongya'

idézet a kérdésből: "Velem megtörtént..."

#14 hozzászólásból: "csak példaként írtam hogy olvastam."

😂

2021. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17-es most komolyan szerintem szövegértési gondjaid vannak.

Többször olvastalak más válaszaidban is, és komolyan mondom oltári szamárságokat írtál és nem csak ide.

Megismerni a mókás ikonjaidról a stílusod. De bocs mielőtt vicces ikonokat írsz próbáld meg átlátni a kérdést és utána válaszolni csak.

Kicsi segítség:

"Pl.

Lányok, volt már olyan, hogy valahol, például szórakozóhelyen idegen fiút orálisan kielégítettetek?"


"#14 hozzászólásból: "csak példaként írtam hogy olvastam."


Nyilván aki a nők kurv*aként való sértegetésén és a farokverésen lovagol annak nincs ideje végigolvasni és értelmezni...

2021. jún. 23. 10:17
 19/22 anonim ***** válasza:
54%

18-as nem használhat az ember emojit? 😂

Vagy csak a 17-esnek szabad vagy milyen logikád van neked?


Újra kiemelem, mit írtál.:


"nem gondoltam hogy mindenki rámozdul a csajszira amit csak példaként írtam hogy olvastam."


Ezek szerint, te kiírtál egy kérdést (az okot hadd ne mondjam miért, tudjuk jól) és ezzel a mondattal azt állítottad hogy mindenki a k*rva témáján lovagol, pedig te nem k*rváztál mert ezt csak olvastad. A kérdésben persze még azt állítottad, hogy ez a te sztorid, hogy leszoptak egy bokorban 3 ezer forintért, de nyilvánvalóan csak kitaláltad. Ezt haverkám trollnak hívják. Troll vagy. 😂😂😂

2021. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Mondom szövegértési gondok... na mindegy csak kár hogy ilyenek rontják itt a szintet.
2021. jún. 23. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!