Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet jól mélytorkozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól mélytorkozni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja próbálgatom, páromon is meg banánon is. Banán vékonyabb ezért az lemegy de a pénisznél olyan érzésem van mintha hánynom kéne és öklendezek. Már cikinek érzem ezt hogy másnak megy nekem meg nem. Mi ennek a titka?
2021. jún. 22. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Hová süllyed a világ.. . Itt mindenki hülye?
2021. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Max te
2021. jún. 22. 10:34
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem mindenki tudja, ezt el kell fogadni.
2021. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Simán gyakorolni kell és hozzászoksz. Csak fokozatosan. ELoszor csak kapd be a farkat a torkodik. Eloszor tanuld meg legyozni az oklendezést, ha hozzáér a torkodhoz. Ha az már elmult, mondjuk 10-15 alkalom után, akkor mehetsz tovább, hogy megprobálod le is nyomni a torkodon, ergo lenyelni a farkat. Az megint egy uj fajta kellemetlen érzés lesz, de idovel azt is megszokod.


AMúgy igen, oklendezés, fuldoklás, nyáladzás van kozben, de az normális, és a pasi nem fog szolni rá semmi rossz szot, ha kicsit fuldokolsz vagy horogsz a nyáltol. Jo azért le ne hányd :D de a tobbi belefér. Még izgatja is majd. Csak probálkozz és megszokod. Ennyi a titok.

2021. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Mèrt csinàlsz olyat amit nem élvezel.

Az ilyenek miatt tartjàk a paik a nőket szexgépnek.

2021. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Gyakorlás kérdése. Eleinte nekem sem ment. Megtanultam.
2021. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Gyakorolni kell amúgy valakit nem zavar ha öklendezel közben. Nekem a férjem mindig mélytorokra erőlteti a végén attól csak beindul ha öklendezek.
2021. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Erre nem tudok megfelelo valaszt adni, majd belejosz. En is rengeteget gyakoroltam es a parom mai napog imadja.
2021. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Ki ez a sok lúzer aki lepontozza azokat, akik vették a fáradságot és megtanulták? Miért ők a rosszak?

Gondolom olyan lúzer pasik, akik csak álmodoznak ilyen csajokról...

2021. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
"Gondolom olyan lúzer pasik, akik csak álmodoznak ilyen csajokról..." Persze! Ha valaki nem attol élvez el, hogy a szerelme taknyanyála összefolyik a könnyeivel akkor már luzer.
2021. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!