Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja ezt? Védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt? Védekezés nélkül akar szexelni velem?

Figyelt kérdés
Szeretőm mikor a szexre került a sor pedzegette, hogy úgy berakná gumi nélkül. Nem tudom, hogy komolyan gondolta e. Házas... Egyébként gyógyszert nem szedhetek ezt ő tudja is. Elvileg nem lehet gyerekem. Pcos vagyok, 1 évig élveztek belém minden másnap és nem estem teherbe meg soha...
2021. jún. 20. 21:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem tudja, hogy valószínű meddő vagyok. Csak azt tudja, hogy tabit nem szedhetek.
2021. jún. 20. 21:54
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért vigyázz, attól mert kevés esély van a teherbeesesre (még igy is megeshet!) lehet hogy mas partneret is dugja gumi nelkul!

L

2021. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A valasz lemaradt: egyszeruen felelotlen.
2021. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a pasi meddő akivel előtte szexeltél.

Én eleve az el kapott nyavalya miatt sem engedném gumi nélkül. Eleve a feleségével dug+ ha beeseik még 1,2 nő.

Én is pcos, és 3 gyermekem van 😉

2021. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem akkor mi a probléma? Bár esély mindenre lehet. De nem értem a gondot ha megbízol benne akkor meg minek gumi? Bár mondjuk szeretője vagy csak. Bármikor dobhat ha rezeg a léc.
2021. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gumi nélkül jobb. A kockázatokkal meg nem törődik, se a sajátjával, se a tieddel. Kb. úgy lehet vele, hogy ha teherbe esnél, akkor rábeszélne gyógyszeres elhajtásra, azt fizetné, az meg nagyon nem érdekli, hogy ez a te egészséged károsítaná azért egy kicsit.
2021. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek kezdesz házassal? Ha ide kiírod, talán téged is zavar? Vagy azt várod, hogy elítéljelek?
2021. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fuj minek kezdesz ilyen pasikkal? Ne legyél már ilyen szerencsétlen. Eleve minek dugsz házas emberrel..

az meg hogy gumi nélkül akar megbaszni még undorítóbb. Persze ha becsúszna a gyerek elvárná, hogy vetesd el vagy pedig felszívódna:D hányinger az ilyen.

Mellesleg pcos mellett is teherbe eshetsz. Az hogy korábban nem jött össze, nem jelenti azt, hogy soha nem is jöhet. Mondom ezt úgy, hogy nekem is ilyen betegségem van.

Nem tudom mi bajod van, de növessz gerincet, dobd ezt a csávót, legalább már min 2 okod van rá és kezdj normális férfiakkal..

N

2021. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért mondja? Át akarja érezni az ókori görög irodalom lényegét? 😅

Egyszerűen felelőtlen s bízik abban nem lesz "baj", vagy ha mégis akkor rábeszél a művi terhességmegszakításra. Az is lehet valakitől már leinfózott, hogy nem eshetsz teherbe.

Ha gyereket akarna tőled, akkor először elválna és azt mondaná béjbi élek-halok érted, válok, költözzünk össze, vállaljunk gyereket.

Tanács: kérdezz vissza hogy helló hékás és ha "baj" történik akkor mi lesz? Látni fogod a szeméből, a reakcióiból hogy mi jár a fejében (csak ismered már ennyire ha dugsz vele nem?).

2021. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tény, hogy gumi nélkül jobb, de felelőtlen. Nem csak a nemkívánt terhességtől, hanem a fertőzésektől is véd. Dugja a feleségét gumi nélkül, mellette még ki tudja hányat. Az, hogy a saját egészségével nem törődik, az ő dolga, de a tiédet ne veszélyeztesse. Ha van egy kis eszed, közlöd vele, hogy vagy gumiba, vagy sehogy:)

Egy jó szex se ér annyit, hogy elkapj vmit:) 24f

2021. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!