Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy deríthetem ki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetem ki hogy vevő-e a szexre?

Figyelt kérdés

Van egy nő a környezetemben.Nem baráti társaság,hivatalosabb közeg.Mikor a közelemben van rendszerint nagyon kedves,mosolygós,bájos.Én is kedves,barátságos ember vagyok.

Úgyhogy önmagában ez nem jelenti azt hogy bármire is nyitott volna.

Hogy tudhatom meg hogy csak alapból kedves,vagy esetleg ha lépek az ügybe többre is nyitott volna?

Mindezt úgy,hogy ne változtassa meg a mostani jó "kapcsolatot" köztünk.Mert nyilván ha rányomulok és nem nyitott ilyesmire,akkor már nem lesz olyan a köztünk lévő dolog ,mint előtte volt:)



2021. jún. 20. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hivatalos közegben még a randira hívás is necces, nemhogy a szex...

Hát, nekem biztos egy életre elmenne a kedvem az illetőtől, ha kedves, mosolygós lennèk vele, mondjuk még tetszene is, és kiderülne, hogy nem randizni szeretne, hanem szexet...

2021. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdesz udvarolni, bókolni neki és meglátod mennyire nyitott a fogadásukra. Szépen lépésenként előre és meglátod hol húzza be a féket, határokat.
2021. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először egy csoki az asztalán. Utána egy kávé, mikor kimesz, hozol neki is. Aztán apróbb szívessegek, lefenymasolsz neki valamit, iktatsz, kutyafaxa stb. Aztán, megmasszorozod a lábát, ha nap végén elfárad. Aztán randi.
2021. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Ha ezt meg kell kérdezned itt, akkor ne foglalkozz az üggyel! Gyerek vagy Te még ehhez!
2021. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!