Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Incelek tényleg nem szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek tényleg nem szeretnek menő pasikkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Incelek = sehogy sem jutnak puncihoz én is ilyen vagyok.


Ez miatt nem szeretek menő srácokkal ismerkedni akik tele vannak szexpartnerrel. Ezzel csak én vagyok így vagy minden incel?



2021. jún. 18. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok incel van aki a fél világot gyűlöli, azokat meg különösképpen akiknek "sikerül". Elég kontraproduktív dolog. Ha negatív dolgokat sugárzol magadból attól nem leszel szimpi, sőt. A "menőktől" inkább tanulni kell, ellesni a trükkjeiket, kérdezni tőlük hogy is megy a dolog. Az visz előrébb nem a világfájdalom.
2021. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát alapvetően elég gáz, hogy be is vallod, hogy incel vagy, mert az már az elismerése annak, hogy feladtad a harcot. Ha incelekkel fogod körbevenni magadat, azzal még jobban rontod az esélyeidet.
2021. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem attól leszel incel mert nem jutsz puncihoz hanem mert azt hiszed hogy ez feljogosít arra hogy nyílvánosan hibáztasd a nőket a saját sanyargásodért,mgadat meg mint áldozat mutatod be mások előtt.
2021. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Én is incel vagyok és sosem zavart ha lemoggol valami csanád, nem vagyok rájuk irigy inkább mindig csak megbillentem a fedórát és mondom hogy "'mirin hard bruh".
2021. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek, szép, vonzó nőkre önkielégítek. Én már nem is vágyom többre. Egy bajom van ezekkel a sikeres, dugós fickókkal. Próbáljàk rám erőszakolni a szoknyapecérkedést. Legalább tartanàk tiszteletben, hogy agglegény, önkielégítéses életmóddal beérem. Saját hobbimnak, munkàmnak élek. Nem vágyom párkapcsolatra. Ezt igazán elfogadhatnák mások. Lehet incel vagyok, nem is tudtam, hogy így hívják a fajtám.
2021. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek menők közt lenni. Én is menő vagyok.


25 f incel

2021. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6- os nem kötekedésből, de aki menő arra tapadnak a nők.
2021. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem bírom elképzelni hogy egy a 18. életévét betöltött ember mindenféle szarkazmus nélkül menőként jellemezze bármelyik embertársát.


Ha meg nem múltatok ez 18 akkor nem értem mi a szaron feszengtek, incelnek lenni nem egy olyan dolog amire bárkinek is büszkének kéne lennie és 18 alatt ha van egy kis sütnivalód akkor tudodhatod hogy nem ez fogja meghatározni életed hátralévő részét.

2021. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az hogy van vagy nincs barátnőtök
2021. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!