Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legnagyobb/legizgibb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb/legizgibb szexuális élményetek? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Légyszi ne lőjjétek el azt a poént, hogy 6-ban megbasztak matekból... Köszi :D

2021. jún. 18. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ben megba$ztak töriből 😁

Egyébként egy wellnessmedencében volt a legizgalmasabb, mert az alacsony elválasztó fal másik oldalán egy mamika ült

2021. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Gimi végén a banketten este megmasszíroztam a tanárnő csodaszép lábfejeit, talpait nyáron, mert fájt neki. Aztán odáig fajult, hogy ott este megqrtam egy teremben az asztalon. Előbb punciba élveztem, aztán gumi nélkül seggbe. Leszopott a popsi után. Gondolkodás nélkül leszopta a seggeben járt farkamat.
2021. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

nagyság max. az hogy egy 13 évvel idősebb nővel lefeküdtem


legizgibb az hogy egy 21 éves szűz lány csodálatos orált adott


a meg nem valósultak is lehettek volna izgalmasak: egyszer fesztiválon kevés beszélgetés után mentünk sátorra, ám nem volt óvszerem ezért nem történt semmi + egy lánnyal neten ismerkedve meglátogattam vonatozással az Alföldön, első este akció, de nem állt fel... ezek is izgik lettek volna és ha csak egyik összejön máshogy alakul az életem


30F

2021. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Amikor az unokanővérem bikiniben bepisilt a zuhany alatt, mielőtt magára engedte a vizet... azóta pisiszex imádó vagyok.😃
2021. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Hármas a barátnőm egyik barátnőjével... magam se tudom hogy történt. Kissé részegek voltunk. Viszont amikor leesett h itt bizony hármas lett, akkor ezerrel felment bennem az adrenalin és kiment a pia :D Csajok meg élvezték, volt egy kis smár is köztük, egy picit fogdosták egymást, oldódtak a gátlások, de semmi extra ezen a téren.. viszont nekem nagyon jó volt, élveztem és izgató volt, h 2 csaj egyszerre dolgozik a szerszámon
2021. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Egyszer a párom fenekemet nyalta miközben verbálisan aláztam az anyja ránk nyitott és elnevette magát. Ez valamiért hogy látott így minket izgató volt nekem.
2021. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Amikor anyud mondta, használd a fenekemet is!
2021. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
#1 és #2 története a jobbak eddig.
2021. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb baratnőm, kb 8 évve baratnők vagyunk, egyszer náluk aludtam, es amig elment orvoshoz (terhes volt) addig szétqurt a barátja
2021. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Kiderült?
2021. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!