Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy 18 centis pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy 18 centis pénisz nagy vagy kicsi a puncitok befogadóképességehez mérten?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 21:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Igen, egyes válaszok ténylegesen tükrözik az értelmi színvonalat! Még véletlenül se akarnak normálisan válaszolni, vagy elgörgetni ha nem tetszik, csak beszólogatni!

Mintha tudnának bármit rólam így látatlanban, ismeretlenül. Ha felteszem ezt a kérdést, biztos azért, mert még nem láttam puncit, aha. Nem azért mert érdekelt volna, hogy a többség hogy áll hozzá...

Amúgy senkire se írtam rá, de nem is áll szándékomban ilyen lenéző lányokra.

2021. jún. 15. 23:12
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
#11 pajti pont hogy neked segítenek a hozzászólások, nevezetesen hogy akadj le a phasz méregetésről mert akkor sosem lesz csajod. S kicsit a hirtelen indulati kitörésekből sem árt visszább venni, a dühkitörés nem szexi. Aki férfi az a nemet és a kritikát is elfogadja, sőt inkább tanulni igyekszik belőle.
2021. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem kifejezetten normális típusú kérdést tett fel a kérdező a témában. Nekem pl hasznos információ a szavazás eredménye, tekintve hogy 19cmes a farkam.
2021. jún. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#13: nem tudtam, hogy itt lovak kommentálnak. Mindenkinek minimum 17-18 a rudija. Meg a lófaşzt. 😄
2021. jún. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#14 s azt is tegyük hozzá, hogy mindegyiknek legalább 5 órán át áll, sőt 10 menetet bír egymás után, mi a profik egyenesen több száz nővel voltak azért puncsolnak egy anonim fórumon "ismi?" kezdetű szöveggel 😂😂😂
2021. jún. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
*mi több a profik
2021. jún. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok,találkoztam már pár "17-18" centis farokkal,de az egyik sem volt nagyobb 12-13 nál saccra. Ezek még maguknak is hazudnak. Itt a gyakorin mindenkinek nagy, és ő a szexisten,holott a valóság nem egészen így van.
2021. jún. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 youngboy26 ***** válasza:

Nekem 15 cm, és mereven 17 cm -re lehet becsülni, mert olyan vastag, eres barna farkam


Igen, és?


Mindenki elégedjen meg, a farkával független a méret, és egyéb.

Minden farok normális, és megfelelő, maximum NEM TETSZIK! Nem az, hogy nem jó van óriási különbség.

Kérdező, te 18 cm kaptál, te örülj annak.


üdv

2021. jún. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem már nagy
2021. jún. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
22%

#14

Ha berakom a seggedbe majd eldöntheted hogy tényleg akkora e

#13

2021. jún. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!