Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, van aki még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, van aki még a szexnél is jobban szereti, ha nyalják?

Figyelt kérdés

Ha te ilyen vagy, mi az oka ennek? Volt már részed olyan nyalásban, ami örök emlék marad számodra? (Vagy mert olyan jó volt, vagy mert annyira rossz)


Ha kérhetem, légyszi írjátok meg hogy hány évesek vagytok. Köszönöm :)



2021. jún. 14. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Az tény, hogy a kisfakúak jobban nyalnak, mivel nincs mivel kielégíteniük a nőt 🤭
2021. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én imádom ha nyalnak.
2021. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
2-es. Úgy, mintha csókolóznának a punciddal?🤔
2021. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Utalom ha nyalnak
2021. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt főleg azok szeretik jobban az aktusnál, akiknek nincs hüvelyi orgazmusuk.

Én is imádom a nyalást, de a behatoláshoz semmi nem ér fel.

2021. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szeretem a nyalást, viszont a szexnél is jobban élvezem az sz.pást. Nem tudom megmagyarázni miért. Talán szeretem a partner visszajelzéseit látni, meg önzetlen típus vagyok:D de ez is szokatlan, akárcsak az, hogy valaki a nyalást jobban szeresse a szexnél
2021. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindegyiket akár naponta töbször is csinálnám már vagyok egy kis nyalásra csókokra és jó sok durvaszexre

Nincs különmbség ugyanojan jo mindegik

2021. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként szeretek minden mást is a szexben,de nekem a nyalás a kedvencem,leginkább az amire vágyódom,persze az meg hozza magával a többit nyilván,de nagyon szeretem csinálni,még akár viszonzatlanul is,hisz nekem is öröm önmagában.
2021. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom a #6-osnak ment a csomó privát 😆

Viccet félre téve az én párom is pont ilyen. Egyszerűen imád szopni, teljesen felizgul tőle. Persze én is szeretem viszonozni neki, de van hogy azt mondja most csak szopni van kedve. És olyan is van hogy nem akarja a behatolást csak a G-pontos ujjazást+csikló nyalogatás és néha fenék izgatással együtt. Szóval van ilyen.

2021. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Királyok vagytok!

Eddig kettő kivételével, mindenkinek ment a ✅♀️♂️

2021. jún. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!