Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt már olyan,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan,hogy olyan szűk volt a lány,hogy nem tudtátok betolni neki?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De ezzel most mit kezdesz?


Méretbeli különbségek, és tapasztalatlanság.


Akkor 23, ffi, 18 lány.


Most 37 (férfi)

2021. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én popsiba voltam igy, nem tudtam annyira felizgatni hogy bemennyen. F
2021. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon sokszor. Meg is ijedtek tőle páran, mert hosszú és vastag. Rengeteget alkalmizok, egy idő után nem is számoltam, hogy hánynál tartok. Voltak meglepő tapasztalataim nők terén, sokan nem olyanok, mint amilyennek mutatják magukat. A legperverzebbnek tűnőek meg a legnagyobb szájúak (Igen holnap ez lesz, az lesz, így meg úgy megdugsz!) voltak sokszor a legjobban berezelve. Életem legnagyobb meglepetése egy alacsony 150 cm körüli csajszi, aki lehetett max 40 kilós. Úgy mélytorkazta a 19 centis farkam, mintha nyalóka lett volna, aztán egyből beleült, mintha csak egy kakilni ült volna le, és lovaglóba tolta végig. Nagyot néztem arra, de nagyon élveztem. 3 menet egymás után se kottyant meg annak, olyat még nem láttam.
2021. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen volt rá példa, szűz 16 éves lánnyal. De második próbára még tovább ujjaztam és végül be tudtam tenni. 19/5

20F

2021. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2021. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!