Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azért remeg a pasim egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért remeg a pasim egész teste miközben elélvez mert annyira jó neki? Vagy minden férfi remeg?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem.

Nekem volt olyan pasim, aki MINDEN orgazmust remegve élt meg,néha még utána is reszketett, úgy, hogy 3 perc nyugi, egy gyors reszketés, és ujra.

Azt mondta ő ilyen.

Másnál ezt nem tapasztaltam soha.

Ilyen típus.

2021. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam befolyásolja az orgazmus minősége,hogy remegek, vagy sem.
2021. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem remeg mindenki, ahogy nők esetében is van aki csendesebb, más meg hangosabb. A #2-es jól írta nem befolyásolja az orgazmus minőségét. A pasid egyszerűen ilyen típus.
2021. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én csak akkor remegeknha elotte nem ettem stb le van gyengulve a szervezetem
2021. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem anno volt ilyen élvezés után nem tudta pár percig a combját leszorítani mert egyfolytában remegett
2021. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*kiegészítés: olvastam is, hogy pl szülés alatt is vannak nők akik remegnek, az is a szervezet kimerülését jelzi már
2021. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul, mikor nagyon jó.
2021. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Természetesen jó neki, az orgazmus kellemes érzés.

Van pasi amelyik remeg, van amelyik csak ‘furi’ arcot vág, van amelyik nyög, van ami mindet egyszerre vagy egyiket sem.

Az én férjem komoly arckifejezést vág ha elélvez, esetleg sóhajt egy nagyot. Ugyanakkor volt olyan pasim aki szintén remegett.

2021. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát én meg pl kifejezestelen arccal veszem tudomasul, hogy elsultem, nem remegek, nem horgok, ki milyen tipus
2021. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
Ez van ha nem vagy kigyurva és egy gebe tyúk vagy.
2021. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!