Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, nektek az aranyosabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek az aranyosabban oltozkodo lanyok tetszenek, vagy inkabb a szexibb stilusu lanyok? (L)

Figyelt kérdés

Az aranyosat ugy ertem, hogy: szoknya, aranyos hajstilus, cuki zoknik, nincsen smink rajta, egy-ket hajba valo esetleg


A szexibbet pedig: feszulos ruhak, egy kis smink, magassarku, neccharisnya, kisugarzasabol erzodik a magabiztossag (bar ez oltozkodestol fuggetlen)


Kivancsi vagyok, hogy ti nektek melyik tetszik jobban :)

En nekem az aranyosabb stilus jon be, valahogy ugy oltoznek, ha lenne onbizalmam hozza.



2021. jún. 5. 14:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Első sorban a belső de inkább a cukibb aranyosabb sima póló sima nadrág cuki zokni
2021. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az aranyosabb sokkal jobban tetszik, hamarabb felkelti az érdeklődésem, hamarabb ismerkednék olyan stílusú lánnyal.

Szerintem nyugodtan próbáld ki az aranyos stílust, hátha erősít az önbizalmadon :)

Most milyen stílusú ruhákat hordassz kedves kérdező?

2021. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12-es: koszi az erdeklodesed, hat mivel itt a jo ido, ezert szerintem elkezdek majd igy oltozkodni, ahogy a kerdesemben le irtam, elotte mindig sima pulcsit meg egy farmert hordtam
2021. jún. 5. 16:09
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A pulcsi farmerral sem rossz.

Igen, ha már itt a nyár lehet aranyosan csinosan öltözni :)

Ami szerintem jót tesz az önbizalmadnak is.

Nekem jobban tetszenek azok a lányok akik nem sminkelnek, vagy csak néha egy kicsit.

Te szoktad magad sminkelni?

12 voltam.

2021. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem szoktam, csak neha szajfenyt hasznalok smink gyanant
2021. jún. 5. 16:40
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Utcán vagy társaságban inkább cuki legyen! Otthon inkább szexis, akár KuRväS is legyen/lehet!
2021. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
A kurvás öltözködés mindenképp bejön. cuki aranyos lányon is!!! :)
2021. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
62%
Sőt. igazából az a legjobb kombináció, kedves cuki édes arc, sminkkel, viselkedésben is kedves, de enyhén incselkedő, brutál tűsarkúban, szűk tapadós bőrhatású leggingsben vagy miniszoknyában. Na ettől kész vagyok. :D
2021. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Oh...hat en egyatalan nem oltozom k..vasan, nem gondoltam volna, hogy ez baj :<
2021. jún. 5. 17:40
 20/24 anonim ***** válasza:
34%
Utcán nem baj! Inkább előnyös! Inkább otthon legyél az öltözködésben és viselkedésben is!
2021. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!