Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm miért nem hagyja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem hagyja, hogy kielégítsem? Ennyire rosszul csinálnám?

Figyelt kérdés

Az első alkalommal megujjaztam és kinyaltam, ő meg lesz*pott. Azóta viszont nem engedi, hogy bármit is csináljak neki. Mindig csak max ő lesz*p, és ennyi. Ha viszonozni karom, akkor mindig kioffol valami random indokkal.


Tudom, valószínűleg annyira sz*r voltam, hogy neki is gáz volt. De most akkor hogyan tovább ezek után? Ez nem mehet így a végtelenségig.



2021. jún. 4. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tőle kérdezd meg

kommunikáció a jó kapcsolat alapja

2021. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem mehet tovább a végtelenségig. Ezért talán kommunikálj vele, beszéljétek meg a helyzetet.
2021. jún. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Mondjuk nemám örülne, hogy leürítik, neki meg nem kell tenni semmit xD
2021. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele! Kérdezd meg hogy lenne jó neki, miben változtathatnál. Vagy a következő alkalommal mikor belekezdtek a dologba, mondd neki előre h mondja hogy csináld. Biztos értékelni fogja
2021. jún. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Rendes közösülés akkor még nem is volt?

Mondd el neki amit ide leírtál (hogy úgy gondolod nem csináltad jól) és kérdezd meg miért nem akarja. Ha akarja, akkor ahogy fentebb is említették, kérdezd hogy szereti.

2021. jún. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván ritka szar volt amit csináltál és közbe ő megtalálta aki kielégiti.

Te csak úgy vagy neki.

2021. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy nem esett jól neki az ujjazás, ezért nem kívánja, hogy kielégítsd.
2021. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Mindig olvasom a talán mond el neki kommenteket.

Nekem eddig aki volt csaj és akartam volna beszélni velük ilyenről. Egyik közölte neki ez ez kellemetlen, hogy erről akarok beszélni.

Másik meg közölte, hogy nehogy már ő mondja meg.


Bár ha meg sem próbálod.

2021. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#9-es

Azok a csajaid gyerekesek voltak szexuálpszihológiailag.

Akivel nem lehet megbeszélni hogyan legyen jó neki, azzal sosem lesz igazán jó és intim a szex.

Az ilyenek romantikus filmeken és szappanoperán nőttek fel. Elvárják hogy a férfi mindenre ráérezzen. Aztán ha nem érez rá, akkor meg megy a nyafogás, hogy "sz*r az ágyban, meg a farka is kicsi, mert nem tudott kielégíteni!"

Mint nő, írom ezt.

Nagyon sok nőtársam buta ilyen szinten. A saját testüket nem ismerik sokan.

Ha mindenkáppen menteni akarod a menthetőt és türelmes vagy, kezdj vele erotikus chatelésbe, levelezésbe. Ott ha van egy kis esze és érdekled őt, rákényszerül leírni mi hogyan esne jól neki.

2021. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor utasítottam vissza az orált, ujjazást, amikor kriminálisan sz@rul csinálta az akkori párom. Hiába mondtam, hogy pl a nyelvét körkörösen próbálja mozgatni, vagy elég nekem 1-2 ujj is. Na, akkor inkább a számba vettem, utána megdugott. Később nagy nehezen változtatott a technikán, sikerült eltalálni, amit mondtam, hagyta a végén, hogy irányítsam.

Az előző válaszadó jól mondja, chatszexet próbáld ki vele, ha élőben nem hajlandó ilyenről beszélni.

2021. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!