Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feküdtetek már le olyannal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdtetek már le olyannal, aki egyáltalán nem nézett ki jól?

Figyelt kérdés

Volt, hogy a belső annyira megszépítette az illetőt, hogy kívántátok?

Most ebben a helyzetben vagyok, érdekel, más is volt-e így? Esetleg kapcsolat lett belőle?


2021. jún. 2. 16:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Csak egyszer, de azóta már bánom hogy megtettem.
2021. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

Dugtam kifejezetten csúnya és buta lányt. Semmi mást nem akartam, mint szexet. Ő se akart mást.

Volt nagyseggű, kismellű, nem túl széparcú barátnőm is, kezdetben sajnáltam, ezért jöttem vele össze, aztán kiderült, hogy a személyisége és intelligenciája se volt épp megfelelő.


Simán szexelnék, sőt össze is jönnék olyan lánnyal, aki külsőre amúgy nem jön be, de az intelligenciája vagy személyisége kompenzálja ezt. Csak sajnos az a helyzet, hogy attól, hogy valaki nem előnyös külsejű, még nem lesz automatikusan a személyiségében vonzó.

2021. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%

Mindkét esetre volt precedens. Arra is hogy amikor kanos az ember (vagy részeg) az úgymond eléggé csökkenti az elvárásait (azaz nem túl helyes nővel is dug mert fickós és rég volt nővel). Értelemszerűen nem lett belőle kapcsolat. Nem kell bombázónak lennie, de ha külsőleg nem fog meg benne semmi akkor nem sok értelme van a kapcsolatba belevágni.

S arra is volt precedens, hogy külsőleg átlagos de intelligens, értelmes, vidám, odaadó párom volt. S sokkal jobb volt a kapcsolatunk mintha egy üresfejű cicababa lett volna.

2021. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
Igen. F 42
2021. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%
És akkor a 14-es, teljesen hasznavehetetlen, egyszavas választ felértékelitek 100 %-ra. Behalok rajtatok, komolyan.
2021. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%

Igen, de nem kívántam. Fél évig együtt voltam vele, szenvedés volt a szex, csak síkosítóval ment, de úgy is alig. Én próbáltam vonzódni hozzá, mert emberileg kedveltem, de blöehhh 🤢

Nem ajánlom az ilyet, komolyabb traumákat okozhat később. Sajnios fital voltam és naiv, örültem, hogy tetszem valakinek.

2021. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem volt ilyen. Csak olyannal fekszem le, aki tetszik.
2021. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%

Voltam már olyan csajszival, hogy alkatra gyönyörű teste volt, formás cicik, popsi, minden, de az arca az nem kicsit volt taszító 😂


Mindketten szinglik voltunk, mindketten unatkoztunk, csakis kufircolni járogattunk át egymáshoz

2021. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. Utána már tudtam hozzá vonzódni, sőt bántott is, mikor vége lett a dolognak. Kapcsolatot ő akart volna, én nem (nem a külseje miatt természetesen). Nem lett belőle komolyabb, csak szex. De én annak se látom akadályát h komoly kapcsolatra jöjjek össze ilyen pasival. Tényleg nem a külső számít, szinte ijesztő mennyire nem:D

N

2021. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 évig voltam együtt az exemmel, sem arcra sem testre nem volt az esetem, kicsit csúnyácskának találtam és túlsúlyos is volt, de intelligens volt és kedves, ezért szépen lassan "megszépült", utána összejöttem vele és a szex is jó volt, mivel a szerelem megszépíti az embert. Most, mivel már csak ex, így láttam facebookon a képeit és azon gondolkodtam, hogy hogy tudtam egyáltalán hozzá érni, mert rohadtul ronda. De akkor, amikor kapcsolatban voltam vele, nem volt semmi probléma.
2021. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!