Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csináltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csináltatok már ilyet? Jót tett? /F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon jól elvagyunk együtt már huzamosabb ideje, és meg is beszéltük hogy szerintünk tényleg komolyan vehetjük a kapcsolatunkat hosszú távon is. Viszont az van hogy mindketten fiatalok vagyunk még, és a barátnőm rajtam kívül még nem is szexelt mással, ezért kitaláltuk hogy egy bizonyos ideig hivatalosan “szünet” van köztünk hogy mindketten kiélhessük a vágyainkat, és lefeküdhessünk esetleg mással. Egy pár hónapig fog ez tartani, de közben ugyanúgy találkozunk, annyi hogy ez a dolog addigis meg van engedve.


És azért is akartuk ezt, hogy ne legyenek bennünk kiéletlen feszültségek hogyha tényleg hosszú távra tervezünk.


Mondta is nekem hogy bőven van mit kiélnie, és úgy néz ki neki kezd összejönni valaki, amit úgy vettem észre hogy egy ideje nem borotválta a punciját, rá kérdeztem hogy miért, és azt mondta társkeresőről kezdett beszélni egy csávóval, akinek szőrösen tetszik, és majd miatta növeszti most. És persze ez nekem sincs ellenemre hogy szőrös. Azt még nem mondta el mikor fognak lefeküdni, de annyira kértem hogy majd azért szóljon előtte nehogy pont akkor hívjam vagy hasonló.


Én még egyenlőre nem keresek senkit ilyen célra, és nekem nem is volt senki, de lehet később még változni fog ez.


Volt már nektek ilyen, lányok? Jót tett a kapcsolatotoknak?


2021. jún. 1. 19:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Illetve pár kisebb részletet mondott és mutatott a barátnőm hogy hogy alakul neki azzal a sráccal a dolog, de azt ide nem írnám le, maximum privátban
2021. jún. 1. 19:07
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
ez a kapcsolat már el van ásva, ha más igényeinek akar megfelelni
2021. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez egy előre megbeszélt dolog, és egyáltalán nem gond egyikünk számára sem ha ilyen szempontból meg akar felelni az aktuális partnerének, ezt a legelején megmondtuk hogy ennyi belefér. Nem az életét változtatja meg ezzel.
2021. jún. 1. 19:09
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
valaki el fogja szeretni
2021. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Honnan tudod, hogy a másik pasi nem jobb az ágyban?

Honnan tudod, hogy ő nem tudja érzelmileg is jobban kielégíteni?

Simán lehet, hogy "átnyergel" másra, mertszexnek indul, több lesz belőle. Gyakori.

2021. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szándékosan olyan pasit keresett aki érzelmileg abszolút nem jönne be neki. Pont ez a vágya hogy egy kicsit bunkóbb, tárgyként kezelős pasival próbálja ki a dolgot, és ez a pasi olyan, mondta is hogy soha nem járna ilyennel hosszú távon.
2021. jún. 1. 19:14
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
ha abszolút nem jönne be neki, nem növesztené a nunaszőrét a kedvéért
2021. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De szexuálisan nagyon bejön neki, de ez a két dolog elkülönül. Direkt azt élvezi hogy meg kell felelnie egy ilyen bunkobb pasinak.
2021. jún. 1. 19:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzésem, hogy dicsekedni jöttél, és fáj, hogy mindenki kicsit lesajnál.
2021. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát én tényleg sajnállak kérdező. Ez nem kapcsolat. Ez csak ismeretség, és később is meg fog csalni. Ez így van. Te is lehet meg fogod csak még nem vallod be magadnak. Nem csinálnám és nincs is igényem ilyenre, páromtól mindent megkapok mégha én tapasztalatlan voltam akkor is.
2021. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!