Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon trágár beszéd az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon trágár beszéd az ágyban?

Figyelt kérdés
Nőktől kérdezném, hogy őket izgatja-e ha a férfi szex közben nagyon trágár módon beszél? Pl: szereted a farkam, akarod a farkam, szétd..ak, agyon ba...lak, szívd ki az összes g..im stb. Tehát az a valóban durva trágárság.
2021. jún. 1. 13:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Hat nem tudom nekem nagyon bejon. 20L
2021. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én pasiként beindulok tőle, és úgy vettem észre a csajomnak is nagyon bejön
2021. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ha dominánsan is viselkedik az ágyban mellé, akkor tud izgató lenni, de ha nem jön természetesen, hanem csak egy ilyen erőltetett kamuduma, az nagyon érződik és inkább taszító
2021. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy sok csajt izgat ez, de kell időben, szituban és határokkal, így bejön a csajoknak (biztos nem mindnek persze).
2021. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ferjem mondta par honapja, hogy szetbszlak te k.rva

Mondtam neki, hogy szetbszod te az anyadat, es elmentem aludni..

Szoval... nem 🤣

2021. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Alapból se vonz a beszéd szex közben. Ezek egyenesen taszítanak, nem jön be egyáltalán.
2021. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Valamilyen szintig izgatna, de nem állandóan és legyen határ. Ha van egy vadabb szex, okés lehet a csúnya beszéd, de az agyonbszlak, stb. nekem már sok.
2021. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön.N
2021. jún. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!