Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoktatok bugyi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok bugyi nélkül szoknyában járni?

Figyelt kérdés
A párom az szeretné, hogy ha jó idő van járjak szoknyában bugyi nélkül. Mondtam neki, hogy maximum hosszú szoknyában. De ő azt szeretné ha rövid szoknyát vennék fől, és még azt is furcsa mód akkor is ha egyedül megyek valahova. Az mondja ez nagyon felizgatja, tapasztaltam nála, akkor is ha csak beszélt róla. 19 L

2021. máj. 28. 19:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
8! ". Ami a bugyi alatt van, az csak a páromra tartozik." A térdedre gondolsz?:-)))))
2021. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sok lány megcsinálja ezt, de csak néha, pont a párja kedvéért. Nem cuckold ez, simán csak izgató maga a szitu mindkét félnek.
2021. máj. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én még egy kis rövidnadrágot is veszek alá, ami nem látszik hogy alatta van.
2021. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már rövidebb szoknyában bugyi nélkül. Nem mászkálnék alapból úgy, de ha olyan az alkalom akkor igen...
2021. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!