Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most, hogy végre eltörölték a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy végre eltörölték a korlátozásokat, Tapasztaljátok, hogy a másik nem kiéhezettebb ?

Figyelt kérdés

Egyik haverom ma küldött egy képet, amin mutatta, hogy amikor a Burgerben rendelt kaját, az egyik lány beletett egy cetlit a csomagba, amin rajta volt a neve és telefonszáma.


Ti tapasztaltok mostanában hasonlókat?


2021. máj. 27. 16:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

4: Nem, mert házas + 2 gyereke van :D


De am igen, jó pasi, és büszke vagyok rá, hogy a legjobb barátom

2021. máj. 27. 21:49
 12/21 anonim ***** válasza:
Hány cm magas a barátod?
2021. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Komolyan ez a legfontosabb?
2021. máj. 27. 23:00
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

7esnek milyen szellemi fogyatékossága lehet?


Amúgy szerintem csak tetszett neki a haverod. Férjemet legutóbb KFCs csaj hívta meg egy refillre 😂


Akik szingli ismerőseim ugyanúgy ismerkedtek ebben az évben is.


N25

2021. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

14!

A 7-es a te fajtátoktól levont konzekvencia miatt van ilyen véleményen!

Kiben lehet a baj..?

2021. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

Ha engem megcsaltak már akkor minden pasi egy f@sz? Hagyjuk már. A heteske is incel, meg ezek szerint te is.


14 voltam

2021. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha egyszer csaltak meg akkor még talán nem...

Én tudnék mesélni és ezért olyan a véleményem amilyen.

2021. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A nőket "fajtának" hívni ugyanolyan, mint a "Chad" "Stacy" és társai. Nem kell csajozni, ha nem akarsz, majd más fog helyetted
2021. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Jaj istenem már itt is megjelentek a sértett lúzerek… A nőket ugyanúgy érik pofonok a magánéletben. Valóban általában fiatalon ők vannak jobb helyzetben a húspiacon, de ahogy telnek az évek, a mérleg nyelve egyre inkább a férfiak felé billen (feltéve persze, ha az éveiket nem a kesergésre meg utálkozásra pazarolták el, hanem építették magukat).


Köszi az értelmes válaszokat, elég kreatív megoldás volt ez :D Úgy látszik a bezártság miatt inkább én szoktam el ezekzől az impulzusoktól :p

2021. máj. 28. 09:31
 20/21 anonim ***** válasza:

16#


Ebben semmi bizonyíték nem utalt arra, hogy a válaszoló akaratán kívül cölibátusban élne. Légyszíves ne csépeljétek el a szavakat

2021. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!