Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elérni a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szexuálisan kihasználtak kiskoromban, amit már feldolgoztam és már megy a szex a mostani párommal, úgy,hogy élvezem is! Magamtól anno eltudtam menni belül, de más által sosem ment. Tippeket szeretnék kérni tőletek, mert nagyon vágyom már arra, hogy megtudjam milyen egy pénisz által elmenni! Köszönöm előre is a válaszokat!
2021. máj. 27. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem segédeszközt. Azzal tanultam meg. Kitapasztaltam, hogy milyen praktikákkal, milyen pozícióban, milyen szögben, hogy jó. Mikor már tudtam, könnyebb volt élőben is bevetni.
2021. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy, ahogy az első. Még tanulom, de reménykedek a legjobbakban. :)
2021. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sok sikert :) Én is megpróbálom akkor, bár kicsit ódzkodok tőle, hogy idegen tárgyat használjak,de szeretnék javítani a szexuális életemen. Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 27. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenkinek megy és ez a hüvelyi orgazmus hajhászat gáz. Mind a két nemtől.
2021. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Pszichológussal. Mármint nem vele dugsz, de először mentálisan, lelkiekben rendbe szed - utána könnyebb lesz az életed más téren is, nem csak az ágyban.

Ami az orgazmust illeti... olyan mint pillangó a réten, ha kézzel-lábbal hadonászva kergeted akkor elillan, ha csak gyönyörködsz a reptében akkor a virágodra is alábbszáll előbb-utóbb. Görcsösen kergetve nem lehet orgazmust elérni. S a szex egyébként sem arról szól hogy így meg úgy, meg mindenféle pózban, módon mutatvánnyal menjen hanem arról hogy megtaláld neked mi a jó, ellazulj és élvezd.

2021. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Leírta, hogy volt már hüvelyi orgazmusa anno, szóval neki megy. :)

2021. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 férfiak termékenység-vizsgálatánál nagyon sok paciensnek nem megy a mintaadás, pedig jónéhányszor élveztek már el, mégsem képesek a kezükbe nyomott műanyag mintavételi tégelyt csak úgy teledurrantani amikor elvonulnak a WC-re. Az orgazmus ilyen - parancsra, erőltetésre nem megy.
2021. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) Ha már csikló simivel elérted a megfelelő izgalmi állapotot, nyúlj fel egy vagy két ujjal ( attól függ, mennyivel élvezed). Mind ezt úgy, hogy a tenyered felfelé néz. A hüvely felső "falát" ingereld " hívó" mozdulattal. Próbáld kitapasztalni. Dugd fel amennyire felmegy..és "tapogasd" ki a hüvely felső " falát, ahogy húzod ki az újjaid. Ha fel vagy izgulva, akkor a hüvely felső falán lesz egy "terület" aminek másabb a tapintása. Ha ezt megtaláltad azt a "területet" ingereld az ujjaiddal hívó mozdulattal. Az, hogy milyen erősséggel, tempóval jó azt neked kell kitapasztalni. Ha képes vagy, hüvelyi orgazmusra így el fogsz menni. Ha ez meg van, alkalmazhatsz segédeszközt is. Amit igyekezz olyan pózban használni,irányítani hogy azt a teruletet ingerelje a hüvely felső falán. De ez elhagyható egyébként. Ha az ujjaiddal megtalálod azt a területet, akkor már tudod a barátod irányítani. Akkor is mikor ujjaz akkor is mikor szexre kerül a sor. A legkönnyebb póz ha oldalt fekszel az ágyon..ő pedig térdel. Ebben a pózban tudja irányítani úgy, hogy ott ingerelje a szerszáma. Ha lefelé görbül a szerszáma, akkor a kutya póz, vagy fordított lovagló. Ha felfelé, akkor misszi vagy lovagló. Ha valamelyik oldalra görbül, akkor oldalt fekve! Sok sikert, és jó szórakozást!:D 23f
2021. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!