Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van hogy ez felizgat/tet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy ez felizgat/tetszik nekem? 22l

Figyelt kérdés

Ha egy pasi tövig behatol és érzem h a méhszájamat enyhén döfködi az az érzes nagyon felizgat engem.

Sok barátnőm azt mondta h nekik akkor nagyon fáj, és ők nem szeretik.


2021. máj. 26. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyen vagy. ennyi.

Keress megfelelő partnert ;)

2021. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Mert szereted a durva, fájdalmas baszást. Pont ahogy én is.
2021. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Írtam h enyhén!! Az még kellemes. Ha durván csinálná a faszi akkor az már nyilván fájna,és azt nem szeretem.

2021. máj. 26. 08:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert felizgulsz rendesen, és nem a fájdalmat érzed, hanem már ez is izgató. Sokszor a lányokkal az a baj, hogy nem izgulnak rendesen rá a dologra, és akkor minden fáj.
2021. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen barátnőm, aki ezt élvezte...

egyfolytában iylen pózokat kért tőlem, hogy a méhhszáját elérje a f/*rkam.

nem tudom mi tetszett neki benne, mondjuk nekem is tetszett mikor tövig benne voltam, és teleélveztem ha ha :D

2021. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam akkora mérettel, hogy ilyet éreztem volna.
2021. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek ez izgalmas. Sőt van akinek az is kéjes érzés ha a pasi megnyomja annyira a méhszájat, hogy ezzel a méhet feljebb tolja ettől a méhet tartó ínszallagok lazulnak kicsit. Persze a többségnek ez már fáj.

Nagyon egyéni dolog. Ha neked jó élvezd. :)

2021. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Nekem is volt olyan partnerem, aki azt szerette ha tövig hatoltam és óvatosan löködtem a méhszáját. Simán orgazmust okozott neki.


Nincs ebben semmi fura.

2021. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon intenzív élmény, nekem is bejön.
2021. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!