Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex...., hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex...., hogy ne fájjon mit lehetne tenni? A parom szeretné kipróbálni, hogy a popsimba is... Tudtok tanacsot adni, hogy mit kéne tennem, hogy el tudjak lazulni vagy bármilyen tippeket, hogy ne fájjon annyira?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha punciba akarom dugni anal után, akkor anal csak gumiban. Majd gumi le és punci. De egyébként én először punciban dugom meg, élveztetem el a nőt, aztán analban befejezem be néha. Vagy csak külön anal punci nélkül, de akkor gumit nem húzok.

#1

2021. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nagyon vágyik rá. Már többször mondta, hogy szeretné és úgy betenné már oda is.

Ugye majd kiprobaljuk?

2021. máj. 24. 11:31
 13/19 A kérdező kommentje:
Mi mindenképp hasznalunk gumit a puncihoz is..
2021. máj. 24. 11:32
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát nem nezem ki belole amugy, hogy a popsimat ujjazgatná
2021. máj. 24. 11:33
 15/19 A kérdező kommentje:
Ő úgy gondolja szerintem, hogy mindenféle ottani előjáték nélkül beteszi. Max egy picit benyalazza ott marmint az ujjat es utana a popsimnal, hogy jó nyalas legyen és megprobalja óvatosan berakni...
2021. máj. 24. 11:34
 16/19 anonim ***** válasza:

Könyörgök, legalabb egy ki.aszott 1000 forintos síkosítót vegyetek és azt használjátok nyál helyett. Legalabb te menj be és vegyél egyet, magadnak csinálsz vele jót.

Kíváncsi leszek aztán hogy fog ez az anal nálatok vegzodni. Majd jelezz mi lett a vége.

2021. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szerintem sehogy
2021. máj. 24. 11:58
 18/19 A kérdező kommentje:
Inkabb nem engedem
2021. máj. 24. 11:58
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég önző a pasid, én nem engedném neki. Se nyalás se ujjazás, még orgazmusom se lenne vele. De persze a fenekem legyen készenlétben neki, hát persze..
2021. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!