Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen az eggyüttlét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen az eggyüttlét olyan fiúval akinek még nem volt kapcsolata lanyokkal?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, mert nem kezdek olyan pasival akinek köze sem volt nőkhöz 🤷‍♀️

29/N

2021. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer voltam csak együtt ilyennel, de elég béna és rossz volt, később sem tudott bele tanulni, nem is passzoltak az igényeink.
2021. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként tudok csak nyilatkozni, béna voltam az elsőnél és nem tartott sokáig. Mind a ketten szüzek voltunk és valahogy beletabultunk.
2021. máj. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, ez változó :)

2 olyan pasim volt eddig aki smároláson kívül semmit nem csinált addig nőkkel. Az első szörnyű volt. Sehogy sem tudott beletanulni pedig többszor megmutattam neki mit hogy kell. Nagyon idegesítő volt ez a szituáció így mondanom sem kell hamar pontot tettem a kapcsolat végére. A második pedig persze rávezettem dolgokra, viszont imádom mert a mai napig a párom. Ő volt életem legjobb döntése :) ugyhogy tenyleg pasi függő és hogy megvan e köztetek a szikra

2021. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!