Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy nem úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nem úgy alakult egy egyejszakas kaland, ahogy szerettétek volna?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszter éjszaka tök részegen mentünk fel a csajhoz, akkor ismertem meg és szex közben elaludtunk mindketten :D
2021. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt, már az előjáték során elsült és ezzel vége is lett az etsének mert nem volt képes újabb merevedésre
2021. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az számít, hogy a csaj kb. utolsó percen gondolta meg magát? 😅

És így végül semmi nem lett...

2021. júl. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nálam az volt a baj, hogy előtte hónapokig semmi szex. Csaj nem akart gumit (nem kérek véleményt, nagyon kívántam), így elmentem szerintem max 3 perc alatt. Közben bennem volt a stressz, hogy nehogy beleélvezzek véletlenül. Nem volt jó az előjáték sem, mert csak ujjaztam, nyalást nem engedte. Második menet meg kimerült annyiban, hogy leszopott elég keményen. Én más pózt akartam volna, mert bennem volt a stressz, hogy misszionáriusban megint hamar elmennék, míg lovaglóban nem ez a tapasztalatom, de ő azt meg nem akarta fáradtságra hivatkozva, szóval ennyi. Két hét múlva a második alkalom se volt sokkal jobb részemről, bár ő se nagyon adott bele semmit.


Az fura volt mondjuk, hogy kissé érzelmes volt az egész. Folyamatosan csókolóztunk (ezt elmondta nekem ő ilyet ritkán szokott), plusz szex után is végig bújt hozzám egész éjszaka.


Elég nagy kudarcnak éltem meg az egészet, mert első alkalom után még magától mondta a következő héten is ugyan így, majd miután hazavittem, csókkal elváltunk, két óra múlva írt, maradjunk csak barátok.

2021. júl. 29. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben a sztoriban az a legrosszabb, hogy nem húztál gumit. Én még akkor is felveszem, ha a csaj nem kéri. Most érted, egy péntek este összeszedek egy szórakozóhelyen egy csajt, ki tudja, hányan mentek át rajta előttem (főleg, ha gumi nélkül)...
2021. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismertem régebbről, de igen értem mire gondolsz...
2021. júl. 29. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor hovs élveztél a szexel alatt, ha nem gumiba?

Ő hányszor élvezett el?

2021. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3 perc alatt szerinted hanyszor élvezett el? Hasra, meg szájba élveztem.
2021. júl. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!