Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb hölgyek, férjetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb hölgyek, férjetek mellett milyen gyakran léptek félre?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Hetente 2X
2021. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Az utobbi időben rendszetesen
2021. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes a kérés is meg a válaszok is,megvan mindennek a miértje .
2021. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Engem igazából érdekelnének a miértek.


Akik rendszeresen csalják a párjukat

-Miért teszik?

-Vélhetően nem elégedettek a kapcsolattal. Miért nem váltak el akkor?

-Csalják a házastársukat de nem válnak el. Vélhetően ez a helyzet senkinek sem túl boldog. Mi a szándék a jövőt tekintve? Nem akarnak egy normális kapcsolatot?

2021. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

#14-esnek


Nem vagyok érintett a témában, de bizonyos okok miatt, engem is érdekel, ezért elkeztem olvasni itt a kérdéseket és válaszokat.


A teljesség igénye nélkül.


“Miért teszik?„


Nincs, vagy nem megfelelő mennyiségű, milyenségű a szex. Nincs törődés, figyelem a másik irányába, sok esetben kvázi lakótársként élnek egymás mellett a felek. Nem kommunikálják egymás felé az igényeiket, vagy, ha igen, akkor az egyik fél nem fogadóképes, nem akar változni.


“ Vélhetően nem elégedettek a kapcsolattal. Miért nem váltak el akkor?„


Van, aki a gyereket hozza fel hivatkozási alapnak.

Van, aki az anyagiakat. Egy válással sokan padlót fognának anyagilag, van aki nem is tudna hova költözni. Sok helyen hitel van, gyerektartást kell fizetni stb.

Persze vannak kényelmi szempontok is. Ha nem olyan rossz a házasság, akkor otthon a férfit kaja, tiszta ruha, lakás várja. A nőt esetleg biztos egzisztencia, amit a férj teremt. (Bocsánat, ha nagyon kisarkítottam a dolgot!!!)

Van, aki szimplán gyáva, hogy lépjen.


Amennyiben érdekel jobban a dolog, keresgélj itt a gyík-on is. Van kérdés és komment hozzá bőven.

2021. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%
Kommenteket olvasva rájövök, hogy milyen undorító patkány nők vannak tisztelet a kivételnek. Soha nem csalnám meg a páromat, és nem is fogom. Ha valami nem jól megy el kell válni nem félrelépni. Egytől-egyig leköpném az összes olyan nőt aki félrelép, de férfit is egyaránt. Ha valami nem megy nem kell erőltetni, ennyi.
2021. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!