Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szolid fiúnak van esélye hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolid fiúnak van esélye hogy egy lány elkezdjen vele ismerkedni?

Figyelt kérdés

Félénk vagyok, de jóképű.

Lehet arra esély hogy egy szép, kicsit ribis lány lecsapjon rá, és kezelésbe vegyen?:D

Szerintem jót tenne az önbizalmamnak.


2021. máj. 18. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
És te mit tudsz nyújtani egy lánynak? Mert az látom hogy neked nagyok az igényeid, legyen ribis, kezdeményező és még elégítsen is ki. Rettentő nagy fogás lehetsz minden nőnek, álmunk vágya egy ilyen fiú...
2021. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rosszlanyok.hu

Ott tuti

Nekem nem kéne egy anyám asszony katonája

2021. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az alap kérdésre a válasz igen, szívesen. Aztán a megjegyzést olvasva, hogy ribis lány.. hát ne nagyon csodálkozz így ha nincsen senkid. Pont az olyanok mint te, egyszer sikerül valahogy egy olyan lányt összeszednetek, aztán utána meg azon sírtok a következő kérdésekben, hogy miért nem tudtok normális lányt találni.
2021. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is jóképű vagyok, de mivel félénk is egyben, így nem jönnek oda a nők ismerkedni. Néha fel-fel tűnik, hogy egy-egy lány felveszi velem a szemkontaktust, bámul, figyelget, de viszont ott meg is áll a sztori.
2021. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát szerintem, meg semmi gond nincs az önbizalmaddal. Kicsit le is csippenthetnél belőle.
2021. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

#5

Attól, mert ha valaki dicséri magát, nem biztos, hogy tuti az önbizalma. Én is jóképűnek tartom magam, de ismerkedni nem merek már, amit a #4-es válaszomban le is írtam. :)

2021. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Akkor ebben nem egyezik a véleményünk.

2021. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Amúgy szerintem, aki nagyképűen dicséri magát, annak belül nem oké az önbizalma, mert külső forrásoktól vár megerősítésre. Aki nagyképű, az belül nincs megelégedve magával.


#6-s voltam. :)

2021. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
HA egy fiu jóképü, és jó kiállású, legyen az félénk is, de a "ribis" csajnak ha megtetszik, akkor bizony kezdeményezni is fog, illetve eléri, hogy felfigyeljen rá.
2021. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jóképű vagy, folyton van legalább néhány lány aki egyértelműen lefeküdne/összejönne veled. Szerencsére tapasztalat😊. Bár válogatni se mindig egyszerű😄
2021. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!