Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ehhez mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ehhez mit szólnátok, ha egy lány ezt csinálná nektek?

Figyelt kérdés
Alsógatyán keresztül simogatnám a péniszét egészen élvezésig, majd lehúznám a teliélvezett gatyát és kinylanám belőle a spermát. Ezután vissza kellene vennie a feszülős farmerét alsógatya nélkül és úgy jönne ki velem az utcára. Régóta fantáziálok ilyenröl, de nem keresek senkit itt erre, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire lennétek vevők rá.

2021. máj. 18. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

Sohasem értettem, miáért akarnak a csajok sétálni. Számomra ez csak akkor ad valamit, ha nincs hova menni, és a séta közben van valami nyugis hely, ahol nincs akadálya a pettingnek. Sok más programot is el tudok képzelni, ami értelmes, de a sétálás önmagában számomra unalmas. Szívesen lemegyek a Dunára, mondjuk kacsázni lapos kaviccsal, vagy taplógombát keresni a kiserdőben, vagy traktorkiállítást nézni, vagy akármi, de a séta önmagában számomra nem vonzó. Ja, igen, beszélgetni lehet evés-ivás, utazás, stb közben.

Az eredeti kérdésre: ügyesnek és kitartónak kell lennie annak a lánynak...

A többit #9 leírta.

2021. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az életbe nem tudnál így elvinni sem, szóval már ott bukott. Nekem performance kell, hogy el tudjak élvezni. 🤣
2021. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Elég fura vágy.Mármint ilyennel még nem találkoztam :)

De ez nem rossz...itt az oldalon rengeteg vágyról lehet olvasni,és vannak ennél ezerszer durvábbak.De szerintem épp ezért nem szabad senkit sem elítélni az ilyesmi miatt.

Talán azért nem izgatja a többséget,mert az előjáték,és a szex is arról szól,hogy lekerülnek a ruhadarabok,és a tettek mezejére lépnek a felek,és mivel a látvány egy nagyon izgató dolog a szexben,így valahol megfosztod a partnered ettől :)

Saját szemszögből a szokott módon én sem találom izgatónak.Viszont valahol mégis izgalmas,és izgató volna ilyesmit megélni.Izgalmasnak találnám,hogy tudom hogy ez a partnerem titkos vágya,és beindítja,felizgatja...és én láthatom a viselkedését közben...együtt élhetném meg vele.Ez izgalmassá tenné.

És téged Kedves Kérdező miért izgat ez? Ezt megtudod magyarázni? Vagy nincs oka? Csak jön magától...?

Mármint az egyes dolgok...miért fantáziálsz róluk? Akár a gatyán keresztüli simogatásról...a sperma kinyalásról a gatyából...meg a feszülős farmerrel utána az utcára menésről?

Mi izgatót találsz ezekben? Mármint ezt most komolyan kérdem,nem cikizésből vagy ilyesmi.

2021. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

Inkább oráloz, ne simogasd !

A többi mehet!

2021. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Talán vevő lennék rá, de a farmeres része már túl extrémnek tűnik.
2021. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!