Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennek tényleg lehet köze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek tényleg lehet köze ehhez? 20/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én nagyon jól érzem magam fiúként, nem akarnék sosem nemet váltani vagy bármi hasonló, viszont nagyon ritkán rám tör egy időszak (kb fél évente) amikor ha fel vagyok épp izgulva, és maszturbálok, arra vágyom hogy bárcsak nő lennék és nőies lehetnék, de nem örökre, csak a maszti erejéig, és akkor fogdosnám magam, és élvezném az érzést hogy nő vagyok, stb..


És egyszer valaki mondta nekem hogy ez ilyenkor hormonzavar miatt is lehet, amit a túl sok szója okozhat. Nem emlékszem hogy miket ettem olyankor amikor pont ilyen időszakom volt, szóval egyértelmű összefüggést még nem tudok mondani, de tényleg okozhat ilyesmit a túl sok szója, illetve valóban hormonális okai lehetnek ennek?


Nem érzek ilyenkor mást, csak azt hogy milyen jó lenne egy ideig női testbe bújni, és élvezni a nőiességem és fogdosni magam, vagy pedig több lánnyal zuhanyozni lányként.



2021. máj. 18. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nőhiányod van. Szedj fel valakit😀
2021. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Autogünefília szerintem.

Bár sokan annyira keményen űzik a fétist, hogy át is műttetik magukat. Te még a normális kategória vagy

2021. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:

Szója? Nem.

Autgünefília? Talán. Nekem is ilyen félévente volt egy ilyen fellángolás 16-24+ éves kor között. Egészen komolyan kirészletezett fantázia kapcsolódott hozzá. 1 férfi-1 nő, több férfi-1nő szexszel, de amúgy ezek közben jellemzően az osztály/évfolyamtársnőimre vertem ki, és sosem néztem férfiakra.

"Szerintem csak nőhiányod van. Szedj fel valakit!" Ez 1000%. Szedd össze magadat fizikailag és mentálisan és szedj fel egy csajt! Ez a te bajod. Nincs hova dugni, amikor már majdnem a csúcson vagy dugóképességben, kell neked az intimitás, és az elméd így jelzi, hogy tegyél érte. Ennyi.

41FHET

2021. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ezért van a sok hülye ember, mert ilyen apróságokba is ilyen komoly dolgokat magyaráznak bele. Valójában csak kanos vagy, mint állat, és azért képzelődsz már mindent, ami a nőkkel kapcsolatos.
2021. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!