Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám tovább bírni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám tovább bírni az ágyban?

Figyelt kérdés

Kb 3 perc alatt elsülök első menetben, ha óvszer nélkül szexelek. Többi menetben már tovább bírom, van póz amiben el sem tudok menni.


Jelenleg nincs rendszeres szexuális életem. Egyéjszakásom volt nem olyan rég.


2021. máj. 18. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Érdemes kiverni 1-2 órával a tali előtt
2021. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtutibb ha fejben megtanulod az önkontrollt. A mindenféle kenőcsöket, meg krémeket, sprayeket meg felejtsd el. Ha több menetben tovább bírod akkor nix probléma, eldurransz az elején nyalod/ujjazod addig a partnered, majd hajrá a második menet.
2021. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy kivertem előtte. Azt mégis elmentem hamar. Igaz előtte 9 hónapig nem szexeltem... utána érdekes rá fél órával orálnál nekem kellett rásegíteni, hogy eltudjak menni.
2021. máj. 18. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem tudod úgymond megoldani ezt a problémát, akkor beszéld le a csajjal, hogy elsőnek gyorsan elmész, szóval ha orálisan kielégít először akkor jobb lesz utána
2021. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzabadMakkalSzépAzÉlet ***** válasza:

Szia!


Masztinál tudod irányítani?

2021. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából korábban szex közben is tudtam irányítani, amikor éreztem, hogy elmegyek, kicsit lassítottam.... egyébként mondtam neki, hogy régen szexeltem utoljára, de sajnos olyan hamar egymásnak estünk, hogy még előjáték is alig volt...
2021. máj. 18. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rendkivül szerencsés vagy, hiszen utána fél órát bírod minimum, sőt, alig bírsz elmenni. Mert itt vagyok pl én, nekem is 3 perc a max első menetben, aztán másodiknál már nem áll fel. Ha mégis verem a farkam, vagy a csaj próbálja felállítani, nem áll fel, hanem 3 perc alatt elsülök úgy puhán. Szóval...
2021. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!