Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek olyan nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek olyan nővel akinek eltávolították a mellét betegség miatt?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos nektek az hogy legyen egy nőnek melle?
2021. máj. 18. 08:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy tudom ő is azért vetette le, mert előfordult a családban, azt hiszem pont az anyjánál emlőrák, s nem akarta megkockáztatni.

Szerintem ő még így is vonzó nő.

2021. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Kedves 7-es! Részemről ez nem álszentség és nem is kiéhezettség. Felnőtt emberként el tudom dönteni, hogy mi zavar és mi nem. Azon egyszerű oknál fogva, hogy ismerem magam. Sajnálom, ha érintett vagy a kérdésben és emiatt negatív élményeid vannak. De ne vegyél mindenkit egy kalap alá, nem minden ember felszínes.
2021. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én is így tudom 11. Nem vagyok otthon az usa celeb világában de úgy tudom az anyja ebben halt meg. 2 dolgok olvastam már többször róla,hogy külsőleg mi a baj vele. A mell és a kor.Nem mai csirke már ez tény,de erről nem tehet. Mindannyian öregszünk. Az elsőről sem. Élni akarása megvan szerintem.
2021. máj. 18. 09:33
 14/19 anonim ***** válasza:
De a levetetés úgy is mehet hogy a bimbit meghagyják és kap implantátumot, nem?
2021. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Angelina Jolieval nem az a baj, hogy "megöregedett", vagy nincs melle, hanem az, hogy anorexiás lett. Úgy le van soványodva, mint egy aszott múmia. Ránéz az ember és nem az jut róla eszébe, hogy milyen dögös.
2021. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
AZ elején zavarna, de ha a személyiségével, egyéb tulajdonságaival kompenzálja akkor nem lenne probléma.
2021. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Elsődleges nemi jelleg, ebből következően izgatóan hat, de nem minden nőnek vannak nagy mellei, van akinek egészen kisfiúsan lapos, és mégis boldog párkapcsolatban él, és kiegyensúlyozott szexuális élete van.

PErsze, hogy szép a látványos méretű, de nem borzasztóan nagy, de ettől függetlenül semmiben nem lesz kevésbé jó a szex egy nővel akinek le kellett venni.

Meg aztán ennek oka van, ez nem választható divathóbort. Ha ezzel a nő életét mentették meg akkor elég nagy paréj ha valaki ezek után fintorog.

2021. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
24%
Persze akkor már ne legyen lábad se, se segged, cigány legyél, sztem arra is kivernék az itteniek. Beteg állatok. Minden csajnak az egóját az egekbe nyomják, ezért van annyi narcisztikus csaj aki 10/2es és 10/8asnak érzi magát két kiló smink miatt.
2021. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem csupán lefeküdnék de párkapcsolatot is létesítenék vele. Erről hogy ez történt vele nem tehet.
2021. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!