Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek fura ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek fura ha néha van hogy 2-3 órára elhúzom a maszturbálást?

Figyelt kérdés
Mellékesen fiú vagyok és párszor van hogy elhúzom 2-3 órára nagyobbat élvezek és több sperma is jön erröl mi a véleményetek?

2021. máj. 17. 21:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Huuu hallod, öcsém, te nagyon különleges vagy! Egy igazi főnyeremény lehetsz a nők számára! Váááá csak győzd kapni a sok privátot. ATYA ÉG!! 2, azaz kettő, vagy 3, azaz három óra. Te nők álma! *-*
2021. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 gondolom iróniának szántad de nem tom miért kell ilyenek lenni magyarok 90 százaléka csak random beszológat mi értelme jobban alszik ettől az ember?
2021. máj. 18. 15:57
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez kicsit sok idő szerintem. Inkább tanuljál, hogy felvegyenek egyetemre vagy dolgozni!
2021. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 köszi a jó tanácsot per pillanat szakmát tanulok és 4,3 átlagom van
2021. máj. 18. 16:11
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Ne foglalkozz a negatív kritikákkal!

Csináld ahogy neked jól esik.

A te tested, te idő és annyit foglalkozól magaddal, amennyi igényed van rá.

Én is csináltam már önkielégítést úgy, hogy késleltettem az elélvezést és brutál jó érzés volt.

Akik 5-10-15 perc alatt kiverik, azok csak arra mennek, hogy minél előbb elélvezzenek.

Még egyszer a végére.

Szard le a rosszindulatú beszólogatók véleményét és élvezd az önkielégítés minden pillanatát amennyi ideig és ahogy nekek jól esik. 👍

2021. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Két - három órás örömszerzés, szerintem csodás. Ezzel nincs baj. A szeretkezés során is bírni fogod. 🙂🥰
júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!