Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem tudok soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok soha behatolni? Már az is egy nagy próbléma hogy akkor jutok szexhez ha prostikhoz megyek.Amikor már nem bírom akkor megyek.Miért vagyok ilyen béna?32f

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Hogyhogy nem tudsz behatolni?
2021. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a PUNCIT, az lehet, hogy könnyebb...
2021. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Mi sem tudunk mindenhova behatolni.
2021. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valamiért nem megy. Általában lelankadok.
2021. máj. 17. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Rá vagy stresszelve, bizonyítási kényszered van ami miatt aktus alatt be görcsölsz és lelankad. Vagy neked kell megoldani ezt h ne idegeskedj vagy pszichológus
2021. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

nekem is volt hasonló,fitymaszűkületem volt szerencsésre megoldódott krémmel kis erőltetéssel de 24 éves koromig ez volt,nem törődtem vele mert nem jelentett gondot. Semmi egészség romboló vagy hasonló,tisztálkodni tudtam annyi hogy nem húztam hátra csak éppen hogy. Nem túrósodott (segma) semmi ilyesmi. Most hogy megszűnt már rendesen hátra húzva tisztálkodom és túrósodik ha mondjuk 2-3 napig nem mosnám meg. A lényeg hogy nekem ez miatt nagyon érzékeny folyamatosan javul de prostinál nagyon nehezen ment szintén nem tudtam behatolni. plusz orálnál is le lankadtam.

Szerintem a síkosító segítség nem is kicsi.

2021. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonymousreview60 ***** válasza:
85%

1. Ha maszturbáláskor képes vagy erekciót kialakítani és fenntartani az ejakulációig, akkor szinte bizonyosan nem szervi oka van. Ha nem így van, akkor menj urológushoz!

2. Ha nem szervi oka van, akkor lehet, hogy az az oka, hogy nagyon sokáig egy bizonyos módon maszturbáltál, ami miatt nem tudja/nem akarja a szervezetet fenntartani az erekciót, mert az ahol kellene, az neki nem szexuális helyzet.

3. Egyéb pszichés ok, teljesítménykényszer.

A 2.-3. esetben menj el szexuálpszichológushoz, aki segít ezt ledolgozni. Nincs más út.

2021. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én tudok erre egy megoldást
2021. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!