Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha barátnőmnek gangbanget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmnek gangbanget szervezek, mert szeretné, az szerintetek belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A tervünk az, hogy random 10-15 pasit összehívunk, és utoljára én megyek el benne.
2021. máj. 14. 02:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, téged izgat a dolog? Csak néznéd az egészet, esetleg kinyalnád a spermát a barátnődből, mielőtt te is megdugod? Besegítenél kézzel szájjal a fiúknak, vagy inkább fognád közben a barátnőd kezét?

Találd ki, hogy mit szeretnél, mit szeretnétek átélni, de tudd, hogy a valóságban teljesen más érzések jelentkezhetnek kettőtök között (féltékenység, csalódás, kiábrándultság, szégyenérzet), mint amikre számítotok.

2021. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

Elmenni megnézni szabad?


Személy szerint nekem nem férne bele hogy a barátnőn átmegy több pali. De ez a ti dolgokat, csak legyetek benne mind2 oldalról teljes bizonyossággal.

2021. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Talán igen, de teljes bizonyosság nincs.

Egyszer a barátnőmmel és egy haverral teljesen spontán összehoztunk egy hármast. Marha izgi volt, nagyokat élveztünk elképesztően jól éreztük magunkat. Később, még hetek műltán is izgalomnal járt felidézni a jeleneteket, és úgy döntöttünk a barátnőmmel, hogy tovább lépünk, és lemegyünk egy swinger klubba. Ott is minden a terveink szerint alakult, jó hangulat, jó társaság. Összejöttünk egy párral, privát szobába bezárkóztunk, fergetegeset szeretkeztünk. Órákkal később, kisebb kalandok és sok-sok elfogyasztott pia után, a korábbi páros fiú tagja elhívta a barátnőmet táncolni. Mi meg ott maradtunk a másik lánnyal az asztalnál, beszélgettünk, nézelődtünk, iszogattunk. Jó fél óra múlva kezdtem keresni a barátnőmet. Lementem az alagsorba, majd fel az emeletre, majd megint le az alagsorba. Akkor az egyik privát szobának kinyílt az addig bezárt ajtaja, kijött 3 idősebb, vigyorgó férfi, én meg gyorsan beslisszoltam. Az óriási franciaágyon egy 55-60 körüli pocakos pali dugta a 27 éves, gyönyörű, felhúzott lábbal hanyatt fekvő csajomat, 2-en igyekeztek több-kevesebb sikerrel a szájába nyomni a farkukat, meg még vagy 5 férfi volt az ágyban, akik fogdosták, simogatták a barátnőmet, ráérősen húzogatták a farkukat, látszott, hogy a sorukra várnak. A kopasz nyögve elélvezett, ahogy kihúzta a farkát, már ott volt a következő, és kezdte is dugni a csajomat. Leállítottam a mutatványt - nem örültek a manusok -, szépen letusoltunk, hazamentünk.

Az akkori érzéseimet - kb. 6 éves sztoriról beszélek - még mindig nem sikerült feldolgoznom. Az addig felhőtlen, 3 éves kapcsolatunknak lőttek. Még fél évig szenvedtünk együtt, próbáltuk megmenteni a kapcsolatunkat, de mind a ketten nagyot csalódtunk magunkban is, és a párunkban is, és hiába beszéltük meg többször a történteket, egykettőre teljesen elhidegültünk egymástól. Valójában még mindig nem dolgoztam fel, amit akkor láttam és átéltem, pedig azt hittem, hogy én ezt komolyan akarom, meg hogy mi mindent meg tudunk beszélni, de olyan mélyen és erősen lesújtott a szégyen, a harag, a megalázottság, és a düh, hogy egész másként éltem meg, mint amire korábban számítottam.

A történetet tanulságok levonása nélkül, csak érdekességként osztottam meg.


36f

2021. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
És mi volt a gond tulajdonképpen? Hogy nélküled szexelt?
2021. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
34%

24

Ez engem is érdekelne, de szerintem az, hogy undorodott a pasiktól, szerintem a hely "varázsa" kicsit elvette a lány eszét, és nem válogatott kivel csinálja.

Meg az is, hogy táncolni ment a másikkal, aztán csak úgy éltűnik..

2021. máj. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

#24, a gond az volt, hogy nem olyan érzések jöttek a végén, mint amire vágytunk, vagy amikre egyáltalán fel tudtunk volna készülni. Azt hittük, hogy miénk a világ, mi mindent megadunk egymásnak a boldogsághoz, ehhez képest úgy mentünk haza az óriási élvezetek után, mint akiket alaposan összevertek.

Még megérteni sem tudtam teljes egészében, hogy mi okozta a sokkot, ezért nem sikerült még feldolgozni sem, de a lány is gyökeresen megváltozott. Mind a kettőnkben hasonló érzések jöttek, mintha megcsalt és elárult volna minket a párunk, mélységes csalódottság és szégyen lett úrrá rajtunk, de sajnos kezelhetetlen mértékű.

2021. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
35%

“ Egyszer a barátnőmmel és egy haverral teljesen spontán összehoztunk egy hármast. Marha izgi volt, nagyokat élveztünk elképesztően jól éreztük magunkat. ”


“ Ott is minden a terveink szerint alakult, jó hangulat, jó társaság. Összejöttünk egy párral, privát szobába bezárkóztunk, fergetegeset szeretkeztünk.”


Most érted. Az első két esetben nem volt probléma, azokban nem éreztél megcsalást, csak a harmadikban, mivel abban a buliban nem voltál benne. Vagy a harmadik az egy bosszú lehetett a barátnőd felől, hogy te is voltál másik lánnyal? De ha azt vesszük, ő többször csalt meg téged, mint te őt, mivel az első esetben csak sráccal hármasoztatok. Kerítened kellett volna neked is még egy lányt a klubban és no problem :)

2021. máj. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!