Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után áll vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után áll vissza a hüvely eredeti állapotába szex után?

Figyelt kérdés
úgy hogy már nem venni észre az előző aktust. 1 nap esetleg 2?

2021. máj. 13. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár óra. Nekem nem látszik rögtön utána sem, nem tudom ez másnál hogy van.
2021. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyizom pár perc alatt visszahúzódik, az esetleges elernyedsége a kellemes "utóhatás" az ellazítási fázis. Ha nem dörzsölitek ki ami vörösen virít (de ha szemmel jól látható akkor csípni is fog piszkosul) akkor még egy nőgyógyász sem mondja meg fél óra múlva hogy mit csináltál előtte (miután lefürödtél).
2021. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy napok. 1 max 2 óra utan érzete a pasi nem is érez már belőle semmit. Jó a nőnek lehet h már picit megeroltetobb a későbbi menet, de a pasi nehezen szúrja ki.

Azon agyalsz hogy a pasid kiszurja e a szeretődet? :D

Ha igen, nyugi, 1 menet utan a szerető el hazamesz simán mehet a pasiddal is, pina erzetrol nem szúrja ki.

2021. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
kb fél óra. de nem amiatt, mert a farok tágította/nyújtotta volna ki, hanem az izgalom hatására megnyúlik a hüvely, legalábbis nekem. ha nem vagyok felizgulva, nekem max 4 centi hosszú, felizgulva meg 20 centis farok is bemegy.
2021. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!