Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudnék tenni, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, ha nem tudok férfiként felnézni arra, akinek kicsi farka van?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy nem is konkrétan az aktus miatt zavar, hanem eleve nem tudok férfiként nézni és alárendelni magam (sub vagyok) olyannak, akinek vékonyka vagy kicsi pénisze van.

Nem szeretnék ilyen lenni, de egyszerűen mindig ezt éreztem hogy nem tudom komolyan venni az ilyen pasikat. Mit lehet ezzel kezdeni?


2021. máj. 13. 15:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10%
Semmit. De nyugi, az összes nő így van azzal, akinek nincs nagy farka és/vagy nem magas.
2021. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Neked a férfiasságot a méret jelenti, ez csak külsőség.

Tehát akivel intim együtt létét folytatsz nem is ismered csak a méretét, ez felületes.

Így nem is tudod át adni magad rendesen egy rendes szub szerepbe, ha nagy ha kicsi farka van.

Válasz valóban domináns férfit, 30év alatt ne is keresd

Ismerd meg kívül belül, és a legkevésbé sem fog érdekelni a farka mérete, csak hogy jó szolgája lehes.

2021. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Látom sokaknak fáj az igazság :D
2021. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Jaj csak most látom a válaszokat. Miért gondolja mindenki, hogy pasi vagyok? Mi olyat írtam ami esetleg erre utalhat?:D

Komolyan nőként tettem fel a kérdést. Melleseg nem azt mondtam, hogy nagy farok kell, hanem a kifejezetten kicsi vagy vékonyakat írtam, így ezeket a ló meg 19cm es beszólásokat se tudom hova tenni...

#12: egy szóval nem mondtam, hogy csak ez jelenti a férfiasságot. Sok összetevős a dolog. Csak azt mondom hogy mivel szexben szb vagyok, ott fontos a méret is. Lehet felőlem amúgy egy nagyon férfias személyiségű, életvitelű, megjelenésű pasi, ha mikor leveszi a boxert egy kicsi farok fogad. Szexuálisan nekem a subság megéléséhez kell egy bizonyos méret. Ennyi, nem kell kiforgatni amit írtam

2021. máj. 13. 19:53
 15/19 anonim ***** válasza:

" nem tudok férfiként felnézni arra, akinek kicsi farka van "

Ezt irtad, én i sférfinak gondoltalak.

2021. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

eh, fogadd el, ez van.


én is sub vagyok, nekem a férfi fellépésén múlik minden, hogy érzem, hogy valódi a magabiztossága és valóban arra vágyik, hogy uralkodhasson rajtam.


szóval voltam már többször úgy, hogy nagyon megtetszett valaki, de egyszerűen nem működött a szex, mert nem éreztem, hogy tényleg le akar dominálni vagy érződött, hogy csak a kedvemért játsszák el ezt a szerepet.


csak úgy, mint a farokméretnél, ez sem derül ki az ismerkedés elején, szóval kicsit szívás és nehezebb így az ismerkedés, de elfogadtam a dolgot.

2021. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16: pontosan, nehéz ilyen vágyakkal ismerkedni. Most hogy mondod talán ahhoz is lehet köze ennek a farok méret témának, hogy a kisebb mérettel rendelkező pasik nagyrészének komplexusa van miatta. Én legalábbis nem láttam még olyat, aki 100% ig magabiztos lett volna az első alkalmakkor. Látszott rajta hogy feszeng stb, még rosszabb ha meg is kérdezi hogy jó e a mérete, tetszik e nekem. Ne tudd meg ez milyne gyakori:D totálisan lerombolja magát a férfi a szememben ezekkel
2021. máj. 13. 20:13
 18/19 anonim ***** válasza:
Elég lesz már, ne etessétek a trollt.
2021. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

16os vagyok, nekem volt már dolgom kisfarkú dom pasival és amúgy pont rohadtul extrán vonzó volt benne, hogy full letojta a farokméretét és nem ezen múlt a magabiztossága,

dominánssága. (kb 10 centi volt állva, szóval picit meglepődtem elsőre, de ahogy belemerültünk a dologba, teljesen elfeledkeztem róla és nagyon jó volt vele a szex)


szóval szurkolok, hogy találkozz te is egy ilyen "igazi férfi kisfarkúval" és hátha áttörik a gát, hogy csak a nagy péniszűekre tudsz felnézni :)


(de teljesen logikus amit mondasz, hogy a kisfarkúaknak valószínűleg alacsonyabb az önbizalma a nagyfarkúaknál...túl sokat foglalkoznak ezzel a pasik :D )

2021. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!