Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek aránytalan egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aránytalan egy lányon ha kicsi a melle de a combjai és feneke vastagabb kicsit? Velemény?

Figyelt kérdés
(Alapból vékony/normál testalkat, nem elhízott)
2021. máj. 13. 00:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%

Első komoly barátnőm, akivel jártam nagy seggű, vastag combú, pici mellű, nagyon fehér bőrű, szőkésbarna hajú csaj volt. Arca közepesnél csúnyább. Ő kezdeményezte a kapcsolatot, én meg belementem.

Eleinte nekem nem volt semmi bajom a kinézetével, de neki tényleg nagy feneken volt és még hízott is rá a két év alatt, amíg jártunk, a teste többi részéhez képest nagy valaga volt, egy idő után zavart, szégyelltem megjelenni vele. Az arca se volt valami szép, pirospozsgás, fehér bőrű pofi.

Kis rózsaszín babapuncija volt, az tetszett benne, de nem nagyon nedvesedett, azt mondta a fogamzásgátló miatt.

2021. máj. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem mindegy hogy a nagy feneke zsírból van, vagy izmosabb.
2021. máj. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Eza mell nagyság kb olyan a nőknél mint kisfiúknál a fütyi méret.

Egyáltalán nem számit hogy mekkora.

DE inkább kisebb legyen mint aza sok felfújt lufira hasonlító borzalom amit műcsecsnek hívnak.

Ha ez így van ahogy leírod, te vagy az ideális női alkat ami a legszebb és legcsinosabb.

2021. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az arányosság számít. S mint fent is írták egy nő nem csak 2 db mellből áll. Ezzel együtt tegyük a szívünkre a kezünket, ha valaki teltebb akkor lesz nőiesebb ha a mellméret is passzol hozzá. Ettől még lehet vonzó nő, de ahhoz más téren kell "villantania".
2021. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Gondolom tele lett a postaládád :D
2021. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

szerintem pont, hogy extrán nőies az ilyen alkat. a comb, fenék tájéki zsírhalmozás kifejezetten női jellemző.

figyeld meg, a nagyobb mellű nőknek gyakran nem igazán formás ez a térség, ellenben könnyebben gyűlik a zsír felsőtestre, hasra

2021. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezt hívják körte alaknak.
2021. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Krskrskrs ***** válasza:
Legszebb lanyok, eseteim 21f
2021. máj. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, aránytalan. Olyan trampli kinézet. De hogy biztos véleményt mondhassak, kéne látnom képet
2021. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!