Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél, ha egy nap hirtele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy nap hirtelen arra kelnél, hogy már a saját nemedhez vonzódsz? (Heteró nők, férfiak!)

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 00:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit?:D nyilván elkezdek akkor nőkkel ismerkedni. Úgy könnyű, ha full leszbiként ébredek. Sőt néha esküszöm jobb lenne, ha leszbi lennék:D

(Btw én mostanság jőttem rá hogx lehet hbi vagyok. Nagyjából az egész eddigi életem átgondoltam:D meg agyaltam mit kéne kezdenem ezzel a helyzettel, ki kéne próbálni nővel is hogy biztos legyek benne stb. Viszont ha leszbiként kelek fel persze össze lennék kicsit zavarodva, de ha ennyire egyértelmű h kikhez vonzódom, könnyű aszerint tovább menni)

N

2021. máj. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
Férfi vagyok, ha hirtelen melegként ébrednék, nagyon örülnék, mert sokkal több szex jutna. A meleg férfiak ugyanis nem sokat teketóriáznak, nincs hosszas udvarlás, kétes kimenetelű ismerkedés, győzködés, felesleges körök. Ha két meleg férfi találkozik randira, akkor ott még aznap dugva lesz! Ezerszer aktívabb és változatosabb szexuális életem lenne, mint most heteroként.
2021. máj. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem akkor beugranék a metró elé..
2021. máj. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés érdekes, talán elgondolkodtató is, de a valósághoz semmi köze.

A nemi vonzódás veleszületett, és nem változik. Az talán megesik, hogy egy kamasz nem azonnal ébred rá, hogy milyen hajlama van, hiszen a környezete, a neveltetése hatására általában mindenki heteró irányban indul el, de általában hamar rájön, mi vonzza igazán. Az se ritka, hogy a homoerotikus hajlamát erővel elnyomja, pl. mert a környezete elől el akarja rejteni, akár meg is házasodik, gyereket nevel, stb. De ő maga tudja, érzi, hogy nem az a vágya.

De nincs olyan, hogy a nemi vonzódás egycsapásra megfordulna.

Ja, és mindenkiben van egy kis adag homó, de az megmarad az elhessegetett fantázia szintjén. Nem kell neki jelentőséget tulajdonítani, nem jelenti azt, hogy melegek volnánk.

2021. máj. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
4%
14s! Csak részben igaz az, amit írtál. Azt mivel magyaráznád meg, hogy amikor egy férfi már túl van mindenen, amit egy nővel csinálni lehet, és mondjuk eljut az 50 s éveiben, ahhoz, hogy keresni kell valami mást, valami olyat,amit még élvezhet,és mondjuk lát a neten pár filmet, ahol azonos neműek közötti szexszet lát,és arra gondol, hogy mi lenne, ha kipróbálná?és előtte sosem gondolt ilyenre? Velem ez történt,szeretném megtudni milyen lehet ,de csak olyan partnert szeretnék, félve minden fertőzéstől,aki szintén csak gondol ilyenre,de sosem mert lépni.Ezt minek neveznéd? Hány ilyen pasi lehet, aki csak gondol ilyen dologra,de nem mer lépni,az ilyen társkeresőkön,meg csak kiélt minden túl lévő pasik vannak.
2021. máj. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Megráznám magam és aludnék tovább, hiszen csak álmodtam.
2021. máj. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
3%

#14


A melegek jó része nem született meleg. Igen, van egy kisebb hányaduk, akik genetikailag melegek. Rajtuk ez látszik, hormonálisan mások, mondhatnám hormonzavarosak, volt ilyen ismerősöm, munkatársam.


A melegek többsége inkább fetisiszta. Fétisük az, hogy férfiakka szexelnek. Mint mindne fétis ez is úgy alakul ki, hogy fiatal (gyerek) korukban van egy behatás, ami eltéríti a normálistól a szexuális fejlődésüket. Másoknak más fétise alakul ki ilyen korban: idősebb nők, fegyelmezés, tanárnéni, harisnyák, beöltözés, megkötözés, elfenekelés, pelenkázás, pisi-kaki, anál, vagy bizonyos szagok iránti vonzalom.

A melegek jó részénél meg egy idősebb fiú barát, ismerős, apa, tanár, edző, testvér hatására alakul ki a férfiakkal való szex iránti fétis. Ez a melegek nagyobb része, ők nem született melegek.

Megjegyzem pont így alakul ki a pedó fétis is a pedóknál. Elsöprő többségüket gyerekkorukban molesztálták és ők is pedóvá váltak. Ezért nagyon fontos, hogy milyen hatások érik a gyerekeket, mert ilyen ferde hajlamokat alakíthatnak ki bennük.


A melegek mindenesetre sokkal többet szexelnek, mint a hetero férfiak. Két meleg férfi nem sokat udvarol, teketóriázik, nincsenek felesleges körök, a férfiak alapból szexuálisabb lények, ha a nők is ilyen forróvérűek lennének, akkor a hetero férfiak is akkor jutnának szexhez, amikor akarnak. De nem így van.

A meleg férfiaknál nagyon nagy a promiszkuitás. Ha meleg lennék, sokkal többet szexelnék, mint így heteróként.

2021. máj. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

nos élném az életem tovább hisz ha a tetszik bejön vont akkor majd hogy nem ugyan az a helyzet.


viszont ha úgy ébrednék hogy hetero pasiként csak pasival szexelhetek nem valószínű hogy örülnék sőt .....

2021. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%
#15, elhiszem, amit írtál, hogyan is kételkedhetnék... De a melegek nem így működnek. Aki heteró férfi, az nem akarja egy másik férfival kipróbálni, taszítja. A meleg pasikat a nők taszítják, gusztustalannak találják. Nem tudom, minek kell nevezni, amit írsz, de nem is érdekel, nem is értem, miért kellene elnevezést találni rá.
2021. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%
#17, attól tartok, amit írsz, az elterjedt, de sokszorosan megcáfolt csacsiság.
2021. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!