Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A társadalom hány százaléka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom hány százaléka lehet incel?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy valami bizniszt kéne rá alapozni, csak nem tudom hogy pontosan mekkora is a célközönség. Feltételezem angol nyelven profitabilis lenne, de én első körben egy magyar honlapra gondoltam, aztán később lehetne venni incel vagyok pólót meg bögrét, meg könyveket.

2021. máj. 10. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Muhaha... Nagy üzlet lesz!!! 😂😂😂
2021. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát öcsém... Messze van innen a Wall Street
2021. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

kevés. Még a cölibátust fogadottak (papok, apácák pl) többsége is él valamilyen szexuális életet :D

Arról nem beszélve, hogy hányan lehetnek, akik még ezt reklámozni is akarják magukról, hogy önként lemondanak az egyik legnagyobb élvezetről, amit az ember átélhet élete során? :D

2021. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Életkor szerint szóródik. Egyébként meg szerintem halva született ötlet, az inceleket pont hogy frusztrálja hogy incelek nem akarnák hogy a bögréjük, pólójuk stb. is ezt tolja az orrukba. Az inceleknek csajozós tanfolyamokat, könyveket stb. lehet eladni - azaz olyan dolgokat ami pont hogy segíthet a meglévő állapotukat megváltoztatni.
2021. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na ezért is hoztam létre ezt a kérdést, brainstorming jelleggel.

4es, jókat írtál.

A pólót inkább csak viccből írtam bele, de egyébként tényleg gondolkozok rajta hogyan lehetne rajtuk pénzt keresni. Először arra gondoltam hogy segíteni kéne nekik, de pl az itteni kérdések, válaszok alapján is az jött le hogy nekik az igazi segítség nem kell, egyszerűen nem hajlandók elfogadni. Csak a bullshitre vevők.

2021. máj. 10. 13:31
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Én incel vagyok
2021. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Délutánra már mindenki az lett ebben az országban... Kitalálnak valami új szöveget, stílust, és már mindenki az lesz, délutánra.
2021. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van 4 TB-nyi kurzusom, ennek kb. fele csajozós. Ha gondolod összeállhatunk valami bizniszre. :)
2021. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
-2 Ez csak egy kitalált dolog..
2021. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%

Globalis szinten a ferfiak kb. harmada. Ha csak Europat vesszuk kb. 10%.



36F incel

2021. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!