Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a legtöbb lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a legtöbb lánynak minimum 16 cm kell? Mi van azzal akinek ennél kisebb?

Figyelt kérdés

nem tudok mit tenni hogy nekem nem nőtt nagyra

itt minden lány azt írja hogy 16 cm től már jó, de ha nekem ez alatt van?


2021. máj. 9. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
16 az átlagos, nyilván minden csaj örül ha legalább ekkora. De ennél kisebbel is lehet jó szexuális életed, csak ne a nők között keresgélj, rengetek aktív örül a kisfarkú passzívnak!
2021. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Még mindig ugyan azt tudom mondani, érdekesek az itteni nők.

Tegyél egy próbát, ismerőseid közül kérdezd meg a nőket, mekkora 10cm. Garantálom, vonalzó nélkül nem fogják tudni.

2021. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
#2 LoL, most elképzeltem, ahogy a kérdező a saját faszáról kérdezgeti az ismerőseit körbe. :D
2021. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
#3, Tehet egy próbát vele, csak ne mondja meg minek a mérete :D, de a 10centivel is érdekes mutatványok jönne össze, vicces szituációk :D
2021. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem elég 13cm.
2021. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
A 15 centimmel még soha nem volt semmi gond és soha nem is volt rá panasz 🤷‍♂️
2021. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem fogjuk megmérni együttlét előtt hogy mekkora egy pasi farka, ha pedig 16cm alatt van elküldjük. Ha több alkalom után is szar a szex akkor szakítok, teljesen mindegy mekkora a méret ebben az esetben.
2021. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

#2 Wow, én probléma nélkül tudom, mekkora 10 centi, szóval erre ne merj fogadni.

Kérdező, még mindig nem a méret a lényeg, hanem hogy hogyan bánsz vele. Plusz hiába van 18 centis farkad, ha úgysem tudod tövig nyomni, mert nem fér be. 🤣

2021. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Igaz. Akinek kisebb az megszívta.
2021. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért egy kényelmes 22 centi az jó!
2021. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!