Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Közületek hányatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Közületek hányatokat érdekel, hogy fenékbe rakjatok valakit egy felcsatolhatós műpénisszel?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, milyen gyakorisággal léteznek ilyen nők. Kifejtem hosszabban a helyzetem: Nem vagyok sub pasi nem izgat, hogy egy domina tökön rúgjon, pórázra kössön és megalázzon hanem inkább mint alkalmi játék ami azért olyan izgató mert ritkán van jelen a kapcsolatban és alárendelt szerepek nélkül egyszer vehesse kézbe a női fél is az irányítást és egyszer a férfi. Akkor jöttem rá, hogy ilyen kapcsolatra vágyom amikor a volt barátnőmmel gyakrabban "kínoztuk egymást" és késleltettük egymás orgazmusát és rájöttünk milyen magasra lehet így hozni a másik felet. Még egyszer ki nem találta, hogy kikötöz az ágyhoz, hogy tényleg semmi beleszólásom ne legyen abba, hogy mikor fogok elmenni. Amikor megkért, hogy csukjam be a szemem és ne nyissam ki amég nem szól, addig ő megkereste a közepesen nagy vibrátorját, bekente síkosítóval és először szépen lassan nemsokáig, majd később jó mélyre is felnyomta a fenekembe, miközben verte a farkam. Hát mondanom sem kell, maradandó nyomot hagyott, testileg is és lelkileg is de a jó értelemben:D talán ilyen nagyot még soha nem élveztem és tudom egyeseknek ez már bőven nem a heteroszexualitás kategória hanem bi dolog, de szeretném alátámasztani a kategóriát azzal, hogy Nő csinálja és soha nem fogja férfi mert nem indít be. Itt a hátsómban találtható idegek és a hölgy izzították be ezt a tüzet és nem a péniszxD Szeretném megkérdezni a Nők(és nem az interneten nőnek beállított szőrös férfiak!) véleményét, hogy mennyi az esélye annak, hogy ha megfogom kérdezni a jövőbeli párom figyelmét akkor nemfog engem csőb*zinak nézni azonnal és azonnal kikosarazni?

2021. máj. 8. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon örülnék neki, ha a párom ezt kérné tőlem. Nagyon izgató a gondolat, hogy egy férfit így megdugjak. Ettől egyáltalán nem tartanám a párom kevésbé férfiasnak vagy kevésbé heterónak - egy heteró férfinak is van prosztatája, aminek az ingerlésére vágyhat. :)
2021. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt kértem a volt paroktol, akivel mindent csinaltunk már, kivéve ezt. Igaz ujammal történt már de az mégsem ugyanaz. Izgatna nagyon egy ilyen játék. De lehet hogy messzire megyek engem az is izgatna, ha egy másik pasi dug.. ja őt,vagy szo.. ja. Imadnam nézni is, és be kapcsolodni is a jatekba.
2021. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy eddig kettőből kettőnek bejönne, meg annak a tulajdonságomnak is, hogy viszonylag fiatal vagyok még és könnyen ismerkedek, de annak nemigazán, hogy egy ilyen kérdést a való életben kimondani a számmal nem a legkönnyebb és a reakció is biztos érdekes lenne:DD Am utolsó, egyszer én is volt, hogy ezután az eset után meglettem ujjazva, de akkor a farkamat nem izgatta, hogy húzza az agyam és elképesztően fura egy fordított szituációba csöppentem bele. Amikor már azt vettem észre, hogy 2-3 újjal van bennem, nagyon zavarban voltam te jó isteeenXD de az a része, hogy egy pasival csináljuk 3man eléggé taszít, egy ilyen kérésre nemet mondtam volna ha szeretem is
2021. máj. 8. 15:27
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Azért, kérdező mert még sok jót kell megtapasztalj,.. Nem figyelsz az extazis alatt sok dologra amit nem is sejtesz hogy az jó. Majd jó pár év múlva írj rám, hogy azóta is így e gondolod 😊
2021. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Én eléggé aberrált dolognak tartom, nem mennék bele.
2021. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
engeeeem O:)
2021. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Én örülnék, ha egyszer ezt kérnék tőle, és még fizetnének is érte
2021. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Engem megdughatna egy ilyen lány:) ja és abban is benne lennék h pasi dugjon, ha lány nézi és közben aláz:)
2021. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján akkor megérett a világ arra hogy ezt felvállaljam:D 8/6 az egész jó arány. Mondjuk 7es ha a szexért pénzt kérsz nem akarom mondani a foglalkozásod nevét de hidd el, bőven találni fogsz rá vevőt de engem csak azért nem izgatna mert akk tudom hogy a pénzemért foglalkoznak velem ennyit nem magamértxD 8as, hááát téged sem ítéllek el de nekem ez már sok, akkor inkább már két nő és nyugodtan "alázzon" majd a kedvükért úgycsinálok mintha nemtetszeneXD
2021. máj. 14. 12:29
 10/11 anonim ***** válasza:
8as vagyok. En is azért jobban élvezném a két lányt. Egyik szopatna, másik dugna :D
2021. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!