Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt mar hogy felallt nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar hogy felallt nektek nudista strandon?

Figyelt kérdés

Hogy eltetek meg? Cikinek szamit ez?

Olyat is irhattok, hogy lattatok e valakiet es o hogyan kezelte



2021. máj. 7. 16:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hat nekem a hasra fekvestol meg rosszabb lett 😅
2021. máj. 7. 23:20
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Én páromnak megmondtam amikor megérkeztünk hogy 1 lépés távolság nincs ölelkezés stb viszonylag bevált a teknika egyszer napozás közben a vad szellő csipegette de sétáltam egy nagyot és meggondolta magát :) 22f
2021. máj. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy-két alkalommal. Amikor olyan helyen voltam, ahol nem illik mutogatni, akkor hasra feküdtem. De pl. Gárdonyban néha még szexelni is szoktak, szóval ott egy álló farokkal nincs baj, nem is zavartattam magam.
2021. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bénabakter ***** válasza:
100%
Fiatalon, első alkalommal tapasztalatlanul volt hason fekvés egy órát. Talán rájössz magadtól is: indulás előtt otthon elintézed magadnak, akkor kisebb a veszély. Működik.
2021. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!