Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzódom a nálam éretteb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom a nálam érettebb hölgyekhez?

Figyelt kérdés

Gondolom a legtöbb férfi fantáziájában megfordul ez a téma?!

Nálam is így indult,nagyon gazdag a fantáziavilágom.Kamaszként,huszonévesként izgatott a gondolata.Hajtott a kíváncsiság és a vágy.Voltak normális,komoly kapcsolataim a korosztályommal.Mikor nem voltam párkapcsolatban voltak kalandjaim ,szexkapcsolatok is.Nem csak a korosztályommal,hanem idősebbekkel is.Tehát valahol beteljesült ez a vágy,kielégítettem a kíváncsiságom.De ennek ellenére is ha épp kalandról,vagy szexkapcsolatról van szó,mindig az érettebb korosztály kerül előtérbe.

Így 30 felett is ha testi kapcsolatról van szó,a 40 felettiek,de inkább az 50 hez közeliek indítják be a fantáziámat.



2021. máj. 6. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem szereted a vihogó kislányokat.
2021. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Mert az idősebn nők,jobban értékelik a fiatal farkat.
2021. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is fiatal férfi vagyok (a kérdezötöl fiatalabb) és engem is izagtnak. Nem az 50es nők, hanem így 5-10 évvel idősebb.. kb~


Ez normális, nálam azért,mert nem az hogy tőlem hanem a velem egyidős lányoktól éretebb az a hölgyike. Ezért.

2021. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, egyáltalán nem érdekel a kor de valahogy mindig idősebbek vonzanak , 26 vagyok de nem egy 60+ os partnerem is volt már. Nem konkrétan így keresek, de sokkal jobban megvan a közös nevező, fiatal lányok lefárasztanak sokszor a viselkedésükkel, nekem egy nyugodt magabiztos nő sokkal jobb partner mindenben.
2021. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!