Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki az, ha annyira bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, ha annyira bejönnek a szőrös női hónaljak, hogy már a látványuktól is majdnem elmegyek?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk ha egy táncikálós videóban, vagy akár az utcán meglátom a nő hóna alatti "dzsungelt", akkor rögtön nagyon keményen feláll.

2021. máj. 3. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez ezer évek óta így van. Miért lenne ciki. A szőrös hónalj, a szőrös punci szexi, és izgató. Akinek dzsungel van, tehet ellene, de én sem szeretem a csupasz puncit, és a hónalj alatt sem zavar a szőr. Tisztán kell tartani és kész.

Ha valaki nagyon izzadékony természetes hogy célszerűbb rövidre, csupaszra vágni, de nem kötelező! :)

2021. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is így vagyok ezzel.
2021. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Múltkor kitomboltad magad az anyatejes kérdéseiddel (büntetlenül), most meg ez.

2021. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3-as! Miből gondolod ezt? Anyatejjel kapcsolatban sosem tettem fel kérdést.
2021. máj. 3. 09:25
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

a kérdésedre a válasz: jelen korunkban a közízlés szerint elég cikinek számít a hónaljszőr, elsősorban nőkön. (evvan, hátha majd esetleg a század közepére sikerül az átlagnak is megbarátkoznia az emberi faj testi jellemzőivel)

amúgy viszont teljesen #1-essel értek egyet. a felnőtteknek megfelelő szőrzet ősidők óta jelzi tudat alatt, hogy érett nővel van dolgod, és ezt nem mindenkiben képes felülírni a divat. egy-két éve nyáron a metrón ülve nekem konkrétan beállt a farkam egy dús, lágy szőke pamacs láttán (pedig így harminc felé azért sokkal kevésbé fordul elő ilyesmi, mint tizenhat éves kamaszként...)

2021. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Mi ez a sok hónaljszőr kérdés? Nem mindegy? Ha tetszik, neked tetszik, akár ciki, akár nem, pont nem érdekel senkit. Akinek pedig nem tetszik, köztük jómagam, annak hiába mondod, max a hányinger kap el. Egyébként sem neked ciki, nem te hordod és nem téged néznek meg az utcán.

Bizonyos dolgok pedig idő múlásával az embereknél társadalmi elvárások lettek, akár természetes, akár nem. Szőrtelenítés pedig egy olyan dolog, amire már feljegyzések vannak évszázadok, sőt évezredek óta. Nem újkeletű a dolog. Manapság könynen elérhető lett, iparág is ráfeküdt a témára, ezt nem vitatom, de hajlandónak is kellett erre az embereknek lenniük, tehát azért nem kell rájuk kenni mindent. Egy faj esetén amúgy is előfordulhat, hogy bizonyos dolgok, akár a szőrtelenség kimondottan előnnyé válik és lehet semmi más nem okolja, pusztán az esztétika. Majd szépen utódok által átformálódhat az egész faj. Ez már azért az embernél valószínűleg nem fog sose bekövetkezni.

Csak arra akarok kilyukadni, hogy még állatvilágban is vannak értelmetlen, sőt túlélés szempontjából hátráltató, pusztán esztétikai tulajdonság. Ugyan a természet ezt idővel visszafogja, ha elmegy túlzottan rossz irányba. Én ezeket a "tudat alatti" meg a *** tudja teóriákat ezért tartom hüjeségnek, kizárólag pontos j-vel.

Hogy most emiatt valakit el kéne ítélni, megbélyegezni az már megint más kérdés. Egyébként nem látom helyesnek, ettől függetlenül, ha még magamban is, kialakul akaratlanul egy vélemény, előítélet sok dolog iránt. Feltehetően sosem fogom szépnek, vagy vonzónak találni egy szőrös hónaljt, de nemi szervet sem. Lehet megviselem, de attól még nem vonzó számomra! Az embereknél a megbélyegzés és az, hogy nem tudja elfogadni azt a tényt, hogy jóformán mindenkinek más tetszik kéz a kézben járnak. Olyat is kaptam már, hogy lehet a vékony nők tetszenek, de a tudatalattim attól még a teltebbre vágyik, csak akkor a tudatalattim épp nem tudom mit csinál... Eszem megáll, mikkel próbálják az emberre rátukmálni saját ízlésük.

2021. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is bejon... de hol latni manapsag ilyent? :)
2021. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7-es az mondjuk igaz, hogy az utcán ritkán, de mikor igen, akkor bizony áll, mint a zászló.
2021. máj. 3. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!