Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha csak 19 évesen jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha csak 19 évesen jött rám a szexelhetnék?

Figyelt kérdés

Előtte annyira nem érdekeltek a lányok. Szerintem későn érő voltam.

Amikor azt látom hogy mások 16 évesen kapcsoltban vannak és valószínűleg dugnak is akkor kicsit kellemetlenül érzem magam, főleg hogy én csak 20 évesen vesztettem el.


2021. máj. 1. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de ez már amúgyis csak a múlt, felesleges ezen filózni
2021. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
19 még naoyn fiatal, van még idő szexuális tapasztalatot szerezni bőven.
2021. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 évesen vesztettem el, majdnem az összes közeli barátomat megelőzve. Azelőtt kizárólag a kezem segítségével elégítettem ki magamat. Azóta pedig már elég sok szexuális partnerem volt.

Lehet hogy én vagyok szociopata de én sosem éreztem magamat rosszul attól, hogy mások már 14 (amit nem is hittem el) meg 16 évesen már elvesztik - kivéve ha egy olyan lánnyal aki nekem bejött.

28/f

2021. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok de még nem vesztettem el. Úgy igazán 1-2 éve van hogy komolyan szeretnék lenni már valakivel, nem csak fantáziákban. De ehhez megválogatom az embereket-mint amúgy is ahogy tenném- csak hát nemnagyon volt sok emberi interakcióm, ha meg volt, a körülmények nem voltak adottak semmi spontánhoz.
2021. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, amúgy lány vagyok
2021. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Szóval szerintem egyáltalán nem gáz. :)
2021. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!