Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nök! Vérpénisz miatt nevettete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök! Vérpénisz miatt nevettetek ki elsö alkalommal valakit?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen van. Öltözöi tapasztalat alapján ez a típus a ritkább. Alap helyzetben 8 cm és 2-3 cm vastag. Amikor megnö akkor 17 cm és 4.5 cm vastag, ami szerintem rendben van! Viszont aggódok amiatt hogyha lekerül a boxer, akkor elsöre ki fognak nevetni, azt hiszik majd hogy ez a végleges méret.
2021. ápr. 29. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Sose jutott eszedbe még hogy használjad?
2021. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem az számít lankadtan mekkora hanem ha feláll akkor eléri-e az átlagot ÉS tudod-e használni. S nyugi, mire odáig jutsz egy lánnyal hogy lekerüljön rólad a boxer már fogják annyira kötni az érzések hogy nem a méreteddel foglalkozik.
2021. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Gondold el nekem milyen életem volt.

Mereven is csak 14-15 cm vérpénisz, lankadtan van hogy 2-3 centi , álltalában 4-5cm.

Soha nem jártam strandra, nem ismerkedtem, nem szexeltem.

Az egész életem romokba az önbizalomhiány és a kisebbségi komplexus miatt.

2021. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nővel nem érdemes kezdeni,aki emiatt kinevet.. és ezt nőként írom. Sokkal izgatóbb egy vérpénisz, ami a hatásomra megnő. :D Eddig kb csak ilyesmikkel volt dolgom, hidd el nagyon sok pasinak ilyen.

#3 A 14-15 cm pedig teljesen átlag méret, a legtöbb nőnek biztos nincs gondja vele.

2021. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ömm... Női tapasztalatot mondok, egyértelműen a vér a gyakoribb. Illetve még egy női tapasztalat: mire lekerül a boxer, az már állni fog. Azon kívül ismerjük a férfiak testét, és nyilván tudjuk, hogy ha feláll, nagyobb lesz. Ezért senki se nevetne ki. Teljesen tökéletes a méreted, és szerintem a vér pénisz vonzóbb is, mert nagyon beindító látvány és érzés ahogy megnő. Szóval ezen ne aggódj már előre, használd, és majd rájössz.
2021. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy titkot: Az a nő, aki colostokkal jár szexelni, nem normális:D

Hagdy a francba a méregetést meg a hasonlítgatást, teljesen fölösleges és értelmetlen.


Vagy aki vagy. AKinek nem tetszik, annak a kva anyját / apja f*szát. (a megfelelő opció ízlés alapján aláhúzandó)

2021. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már megint egy burkolt nagypénisz hirdetés, te is tisztában vagy vele hogy ez átlagon felüli méret!
2021. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!